Похмілля: чи є життя після вечірки?

Похмілля: чи є життя після вечірки?Для кого були придумані вечірки й свята? Для жінок. Для чого? У першу чергу — себе показати, а вже потім інших подивитися. Кожній жінці подобається перебувати в центрі уваги чоловіків, ловити їхні захоплені погляди, і фліртувати. І для настрою іноді хочеться випити келих улюбленого напою. На жаль, одним келихом справа найчастіше не обмежується. І ранком прокидаєшся з моторошним похміллям. Продуктивна робота в такому стані неможлива, а маса малоприємних симптомів можуть надовго зіпсувати вам життя. На зміну розкішному платтю приходить домашній халат, келиху із шампанським — пляшка кефіру, а голову, що розколюється від болю, хочеться тримати обома руками — інакше раптом розлетиться?

Алина, 27 років:

Наша дружна компанія святкувала День народження подруги. Светка не розуміє, для чого потрібно переносити гуляння на суботу-неділя, і завжди відзначає день народження в точно призначений день. Цього року ми зібралися в кафі у вівторок, але свято вдалося настільки, що в середовище на роботу я вчасно встати не змогла. Збиралася находу, доладно не поснідала, мозок думати взагалі відмовлявся. Переступивши поріг офісу, я відразу ж понеслася в кабінет директора, де в той день проходила нарада. Виявилося, я прийшла майже вчасно, начальник відділу саме закінчувала своя доповідь: «Тепер Алина докладно розповість про маркетинговий план, розробленим нею на майбутній рік». Владимир Олегович посміхнувся мені й жестом запросив до флип-чарту. Кивнувши йому у відповідь, я з готовністю направилася в центр кімнати для нарад, скидаючи із себе на ходу пальто. У те, що відбувалося далі, повірити важко. У повному здивуванні на мене вп’ялися всі співробітники нашого відділу, намагаючись за нервовим покахикуванням сховати сміх. Не розуміючи в чому справа, я здивовано глянула в дзеркало, яке висіло в куті кабінету — замість блузки на мені був верх моєї улюбленої піжами. Більш неприємної «хвилини слави» мені не доводилося переживати. Вечір, ще вчора казавшийся найкращим і самим веселим у житті, так неприємно нагадав осебе.

Ольга, 25 років:

Коли хлопець сказав, що поведе знайомити зі своїми родителями, радості моєї не було границь. Цю радісну новину він повідомив мене саме в переддень Восьмого березня, а попередній день із дівчиськами улаштували собі свято. Сутра, зрозуміла справа, я почувала себе не найкращим образом, але я не була б сама собою, якби не змогла зібратися й блищати у всій вроді!

Вечеря в компанії майбутніх свекрухи й свекра проходив мило, сімейний^-сімейному-по-сімейному, але радість моя була недовгою. Протягом усього вечері тато мого хлопця нахвалював вино власного готування. Спочатку я намагалася чемно відмовитися, але потім, все-таки, піддалася угодам…

Вино виявилося досить міцним і відразу ж знайшло « загальна мова» з тим, що ще із учора перебувало в моєму нещасному організмі.

Усі наступні події я пам’ятаю із труднощами. Здається, я відпускала сумнівні комплементи на адресу потенційного свекра, критикувала інтер’єр, поставивши під сумніви смак хазяїв будинку, і навіть запекло рвала купати хазяйський собаку.

Цілком логічно, що після цього наші відносини із цим парубком зійшли на немає. А його батьки, думаю, дуже раді тому, що я так і не стала їх невісткою.

Описані випадки, безумовно, смішні, але тільки не для їхніх безпосередніх учасниць. Але ж усі можна було б запобігти.

Є цілий комплекс діючих речовин і препаратів, які здатні протистояти алкогольній інтоксикації й похміллю.

Так, бурштинова кислота прискорює «згоряння» і утилізацію алкоголю, дозволяє очистити організм від продуктів його розпаду, допомагає клітинному подиху, поліпшує енергетичний обмін. Під впливом бурштинової кислоти відбувається активізація енергетичного обміну в тканинах, що сприяє підвищенню працездатності. Як наслідок — іде почуття слабості й розбитості.

Таурин допомагає відновленню нормального обміну речовин, який був порушений алкоголем, виявляє захисна дія на мозок, рятуючи його від зневоднювання («сушників»). Приємним бонусом є й те, що таурин здатний відновлювати пам’ять, загострювати увагу, поліпшувати настрій, забираючи дратівливість і гнів.
Крім того, організм потребує сорбенту, який здатний зв’язувати й швидко виводити з організму алкоголь і продукти його розпаду. Тому саме диоксид кремнію все частіше включають до складу антипохмільних препаратів.

По сорбционной активності диоксид кремнію в 4 рази перевершує інші препарати, і в 60 раз ефективніше популярного в народі активованого вугілля. Диоксид кремнію не тільки виявляє потужне дезинтоксикационное дія, але й знижує рівень токсичного алкогольного навантаження на бруньки й печінка.

Перераховані компоненти є складовою частиною першого комплексного антипохмільного препарату Алко-Сорб (ALKO-SORB). У результаті дії Алко-Сорба на організм тілу вертається його звичайна легкість, а розуму — ясність.

Алко-Сорб (ALKO-SORB) наносить «потрійний удар» інтоксикації й продуктам розпаду алкоголю, які є причиною похмілля. Він швидко протвережує, запобігає похміллю, і — що найважливіше — бадьорить! Немаловажне й те, що препарат має приємний лимонний смак.

Завдяки трьом діючим компонентам, що входять до складу Алко-Сорба (ALKO-SORB) — бурштиновій кислоті, таурину й диоксиду кремнію — похмілля вам не загрожує, і Ви швидко зможете відновити свої сили й повернутися до нормального життя.

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru