Эко-Дитинки: історії з життя

чи Знаєте Ви, що загального в Дженниффер Лопес, Джулии Робертс і Анджелины Джоли, крім краси, багатства й всесвітньої слави? Усі ці жінки — щасливі мами малят, зачатих «у пробірці»!
Экстракорпоральное запліднення (ЭКО) уже не одне десятиліття допомагає родинам, не здатним мати дитину по тем або іншим причинам, стати щасливими родителями. Якщо протягом року в пари не виходить зачати маляти, це серйозний привід звернутися в клініку репродуктивної медицини. Жінкам старше 35 років рекомендується чекати не більш напівроку.« Найпоширеніші діагнози пацієнтів клінік репродуктивної медицини: трубно-перитонеальна безплідність, эндометриоз, чоловіча й імунологічна безплідність, синдром поликистозных яєчників і інші гормональні форми безплідності», — повідомили фахівці клініки репродуктивної медицини «Надия» .

Історія кожної родини, яка, не маючи можливості завести дитину, звертається в клініку ЭКО, унікальна й варта уваги. Парам, які тільки планують удатися до штучного запліднення, важливо знати, що вони не самотні у своїй проблемі. За допомогою новітніх технологій репродуктивної медицини вже сотні тисяч людей носять горде звання «мама» і «тато».

У наші дні экстракорпоральное запліднення настільки поширене, що давно перестало бути неординарн, що викликає нездорова цікавість, явищем. У той же час ця проблема глибоко особиста, і далеко не кожна родина озвучує навіть рідним і близьким спосіб, за допомогою якого їх дитя з’явилося на світло.

Однак є професії, специфіка яких відкриває завісу приватного життя

Знаменитості являють приклад і зразком наслідування для багатьох з нас. Ні для кого не секрет, що домагаючись неймовірних успіхів і всесвітньої слави, «зоряні» пари відкладають поява маленьких «зірочок» на невизначений строк. Цілодобові зйомки, гастрольні тури по усьому світу й бурхливі романи знаменитостей не сприяють благополучному природньому зачаттю. Проте, усе частіше таблоїди інформують нас про додаток у сімействі чергової відомої особистості.

Дивлячись на жіночні форми поп-зірки й акторки Дженниффер Лопес, думаєш про те, що така жінка просто створена для материнства. Насправді, коли Джей Ло, переживши кілька бурхливих невдалих романів, знайшла свою любов в особі співака Марка Энтони, виявилося, що її мрії про велику й дружну родину не можуть реалізуватися через проблеми з репродуктивним здоров’ям.

Однак вона не збиралася іти на компроміс, погоджуючись на модне в Голівуді всиновлення. Джей Ло прагла власних дітей, які стали б носіями «зоряного» набору генів і законними спадкоємцями мільйонного стану. Не завжди спроби завагітніти за допомогою ЭКО закінчуються удачею з першого разу. Так було й з парою Лопес-Энтони. Дженниффер пройшла кілька процедур штучного запліднення, рішуче відмовившись від послуг сурогатної матері. Стійкість і завзятість у досягненні мети були по гідності нагороджені: 22 лютого 2008 року Дженнифер Лопес народила двойняшек — сина Максимилиано й дочка Эммелину.

Эко-Двойняшками обзавелася й «красуня» Джулия Робертс. Відмовившись від ролей у кіно, акторка п’ять років присвятила головній ролі жінки — материнської. Процедура экстракорпорального запліднення подарувала Джулии Хейзел Патрицієві й Финнеуса Уолтера.

Селін Дион першої дитину « із пробірки» народила майже 10 років тому. На даний момент 42-літня співачка і її подружжя 68-літній Рене Анжели чекають близнюків, зачатих штучним шляхом в одній із клінік репродуктивного здоров’я Внью-Йорке.

Народження близнюків, що трапляється при зачатті за допомогою ЭКО досить часто, стало своєрідною модою в багатих і знаменитих.

Власники багатодітної й багатонаціональної родини Брэд Питт і Анджелина Джоли розв’язали, що для повного й беззастережного сімейного щастя їм необхідні двойняшки. Пари не приховувала, що остання вагітність Анджелины відбулася не без допомоги репродуктивної медицини. При цьому проблеми здоров’я Джоли-Питтов під великим сумнівом: не дуже давно в них народилося маля Шило Нувель, зачата самим що ні на є традиційним способом.

Голлівудський тренд підхопили й наші зірки. Телепровідна Твань Канделаки виховує двох дітей, але зірка екрана з дитинства мріяла народити близнюків і збирається здійснити задумане за допомогою ЭКО.

И це тільки інформація про використання методів ЭКО знаменитостями, які погодилися поділитися своїми успіхами з миром. Який відсоток зоряних дітей зачатий штучно насправді — загадка.

На актуальні питання, що стосуються технологій і нюансів штучного запліднення, відповів нам Валерій Дмитрович Зукин, директор провідної київської клініки ЭКО «Надия», Віце-президент Української асоціації репродуктивної медицини.

Валерій Дмитрович, а які з українських знаменитостей використовували для зачаття ЭКО?
Український артистичний і політичний бомонди категорично не прагне оприлюднити таємницю народження своїх дітей, що їх принципово відрізняє від західних «зірок».

Нам же професійна етика не дозволяє розголошувати інформацію про пацієнтів. Відзначу лише, що за дітьми в «Надию» приходить дуже багато різних людей. Професія, соціальний статус, матеріальне становище, ступінь популярності пацієнта не мають для нас значення. Відправна крапка роботи фахівців «Надии» — виняткове бажання народити дитину.

Який рівень розвитку репродуктивної медицини в «Надии»?

У клініці «Надия» ми використовуємо найсучасніше встаткування, практикуємо найбільш прогресивні й ефективні технології. Крім безпосередньо ЭКО ми пропонуємо й інші передові допоміжні репродуктивні технології. Проводиться в «Надии» і популярна у всіх провідних світових клініках Предимплантационная (доимплантационная) генетична діагностика (Preimplantation Genetic Diagnostics — PGD) . PGD дозволяє проводити аналіз ембріона на наявність найпоширеніших хромосомних аномалій перед імплантацією ембріона в порожнину матки, з метою попередження їх появи.

Ми намагаємося так організувати свою діяльність, щоб психологічні й матеріальні втрати для наших пацієнтів були мінімальними. Так, з 1 липня 2010 року, у клієнтів клініки «Надия» є можливість скористатися новою Програмою «Результативна» . Залежно від обраних пацієнтом умов участі в програмі, її вартість становить 65 000 гривень або 52 700 гривень. У випадку відсутності вагітності, що розбудовується строком 8 тижнів, пацієнтові вертається 100% вартості пакета у випадку оплати 65 000 гривень, і 80% у випадку оплати 52 700 гривень.

Пакет включає широкий спектр послуг, серед яких ЭКО, ICSI, криоконсервация ембріонів, лазерний хетчинг, цикли переносу криоконсервированных ембріонів, медикаменти, необхідні для стимулювання овуляції. Імовірність вагітності пацієнток у Програмі «Результативна» становить 75-80%. При цьому фінансовий ризик мінімізований: якщо лікування по програмі не дало результатів, клініка повертає пацієнтам гроші. Високий рівень ефективності Програми «Результативна» обумовлений застосуванням комплексу інноваційних технологій: довгострокове культивування ембріонів ( до 5 доби), сверхбыстрое заморожування ембріонів, застосування лазерного хетчинга.

Чи готові Ви ухвалювати в клініці знаменитостей з Голівуда?

Багато пацієнтів приїжджає до нас через границю, з розвинених європейських країн. Фахівці й технології в нас відповідають західному рівню, а ціни найчастіше нижче. Якщо голлівудські зірки раптом розв’яжуть робити ЭКО в Україні, ми виявимо їм гідне приймання.

Практичним шляхом ми в клініці «Надия» довели, що 90% пара з діагнозом безплідність можуть мати власних дітей. Для інших 10% теж є варіанти. Головне вірити в успіх і прикладати певні зусилля для реалізації своєї мрії. А колектив клініки «Надия», у свою чергу, зробить усе можливе, щоб Ваші надії й зроблене нам довіра виправдалися.

 

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru