Рейтинг@Mail.ru
Последние публикации

вологість:

тиск:

вітер:

Фігура

Усе, що ви прагли знати про контактні лінзи

Усе, що ви прагли знати про контактні лінзиПеред тем як поміняти окуляри на лінзи в нас виникає безліч питань із приводу їх використання. Обговоримо трохи найважливіших.

У першу чергу, давайте розглянемо, які бувають лінзи. Виділяють трохи їх типів:, що корригирующие з оптичною силою, лікувальні й косметичні. По частоті заміни лінзи можуть бути одноденними, двотижневими, місячними або з більш тривалим строком заміни. Що стосується косметичних лінз, то вони користуються великою популярністю серед молоді й бувають із різних відтінків, які міняють колір очей.

Говорять, що в лінзах не можна носити макіяж. чи Правда це? Не зовсім. Косметикою користуватися можна, але попередньо надягають контактні лінзи. А наприкінці дня навпаки. Спочатку змиваєте макіяж, потім знімаєте лінзи. Єдине, що не рекомендують — це розсипчасті тіні й використання підводки на внутрішньому контурі ока.

Якщо ви носите контактні лінзи, які захищають очі від Уф-Променів, те це не виходить, що не потрібно одягати сонцезахисні окуляри. Адже лінзи покривають тільки роговицю й частина ока, а інша частина залишається відкритої, не захищеної. Тому окуляри від сонця необхідні в кожному випадку.

Перед відвідуванням солярію лінзи знімати не обов’язково. Навпаки, вони захищають очі від шкідливих Уф-Променів. Тому лінзи одягати на таку процедуру потрібне.

Багато запитують, чи можна носити контактні лінзи в морозну погоду. Звичайно ж можна. Тому що поверхня ока має постійну температуру близько 35С, до того ж очей небагато однаково прикривається століттями й віями, тому лінза свої властивості ніяк не втрачає.

Лінзи носяться практично завжди, у тому числі й при тренуванні в спортивному залі. При цьому дозволяються будь-які види навантажень: від фітнесу до пауэрлифтинга. Але! Для басейну краще використовувати одноденні контактні лінзи, які ще повинні захищатися окулярами для плавання.

В основному контактні лінзи знімають, коли лягають спати. Однак існують лінзи, дозволені для сну. Вони виготовлені зі спеціального матеріалу, який дозволяє кисню надходити в око без обмежень. Але перед довгим кількаразовим використанням лінз необхідно проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Тому що існують безліч протипоказань для незнімного використання на тривалий час контактних лінз. Однак все-таки краще знімати лінзи багаторазового застосування на ніч, щоб уникнути несприятливих реакцій.

Это тоже интересно!

 • Активоване вугілля для схудненняАктивоване вугілля для схуднення
  Активоване вугілля досить легко придбати в аптеках і торговельних крапках із продажу дієтичних продуктів харчування, проводиться він у формі капсул, таблеток або порошку, і йому приписується великий ряд корисних і важливих функцій. Також існують ...
 • Дихальна гімнастика для схудненняДихальна гімнастика для схуднення
   чи Могли ви догадатися, які рекомендації з ефективного зниження ваги для людей є найбільш важкими для виконання? Це регулярні фізичні вправи. І, незважаючи на їхню неймовірну ефективність, для більшості людей регулярне одержання фізичного навант...
 • Пообідній спорт прискорює метаболізмПообідній спорт прискорює метаболізм
  Тому, якщо Ви на дієті й прагнете направити всі Ваші дії на максимально ефективну втрату ваги, то помніть, що самий підходящий час для занять спортом - це період між обідом і вечерею. Чому так виходить, що пообідні навантаження корисніше ранко...
 • Як схуднути після пологів і скинути зайву вагуЯк схуднути після пологів і скинути зайву вагу
   Під час пологів будь-яка жінка набирає вагу. Зайві кілограми, які з'являються за 9 місяців, є своєрідною живильною речовиною, призначеним для нормального розвитку дитини. Інакше кажучи, організм запасається їжею для плода. Після пологів орган...

Комментарии запрещены.