У боротьбі із зайвою вагою: дихальна методика для схуднення

дихальна методика для схудненняКожна жінка мріє про ідеальну фігуру. Але часто зайві кілограми роблять цю мрію практично недосяжної. Тоді для боротьби із зайвою вагою жінки прибігають до різних дієт. Як правило, щоб добитися значних результатів, крім дієт, слід займатися спеціальними фізичними вправами в комбінації з дихальною гімнастикою для схуднення. Саме про таку гімнастику ми сьогодні й поговоримо, а саме, як проводити дихальні вправи для схуднення.

— дихальні вправи для схуднення,  один зі способів легко й швидко позбутися зайвих кілограмів і при цьому наситити організм потрібною кількістю кисню. Кисень сприятливо впливає на всі органі, допомагає зміцнити стінки посудин, поліпшити стан шкіри. Завдяки спеціальним дихальним вправам можна поліпшити роботу кишечнику, виведення рідини й шлаків з організму.

«Цзяньфэй» — найвідоміша система дихальних вправ для схуднення, що включає в себе три види вправ, які допоможуть скинути зайву вагу. Елементи системи «цзяньфэй» — «хвиля», «жаба» і «лотос» допоможуть знизити почуття голоду, що є основою в боротьбі із зайвими кілограмами. Завдяки вправам ви зможете без проблем улаштовувати собі розвантажувальні дні, при цьому не побоюючись появи почуття слабості й запаморочення, які часто виникають при недоїданні.

«Хвиля»

Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах під кутом 90°, а ступні поставивши рівно. Одну долоню покладете на груди, а другу — на живіт. Втягуючи живіт і розправляючи груди, вдихніть. Потім видихніть, надуваючи живіт, а груди втягуючи. При цьому занадто напружуватися не коштує.

Частота подиху при виконанні вправ практично не повинна відрізнятися від звичайного подиху. Тривалість дихальних вправ — 40 повних циклів (один цикл складається із вдиху й видиху). З появою легкого запаморочення, зробіть подих більш повільним.

Виконувати вправа «хвиля» можна й коштуючи, і сидячи, і під час ходьби з перших днів занять і далі при першому прояві почуття голоду.

«Жаба»

Сядьте на стілець висотою до 35 див. Ваші гомілка й стегно повинні утворювати кут приблизно 90°. Коліна поставте на ширині плечей. Ліву долоню стисніть у кулака, а правої — обхопите його. Чоловікам потрібно поміняти руки навпаки. Поставте лікті на коліна, а чоло впріть у кулака. Закрийте очі, розслабте своє тіло, посміхніться.

Зробіть глибокий вдих. Постарайтеся заспокоїти свої думки й нерви. Думайте про приємні речі, щоб добитися щиросердечного спокою. Коли ви максимально розслабитеся, можна приступати купражнению.

Вдихніть через ніс і зробіть легкий і повільний видих. Видихнувши все повітря, вдихніть через ніс знову неквапливо й рівно. При цьому нижня частина живота повинна як би здуватися й наповнюватися повітрям. Вдихнувши, потрібно на 2 секунди затримати подих, потім зробити ще один невеликий вдих, лише потім повільно видихнути. Під час цієї дихальної вправи груди не повинна підніматися, рухатися повинен тільки живіт.

Виконувати вправа для схуднення «жаба» забороняється при наявності внутрішніх кровотеч і не раніше трьох місяців після проведення порожнинних операцій. При наявності серцево-судинних і захворювань желудочно- кишкового тракту наповнюйте живіт повітрям на 10-20% менше. Відмовитися від вправ бажане й під час менструального циклу.

Виконання цієї вправи займе близько 15 хвилин. По закінченню ока не слід відкривати відразу. Підніміть голову, потріть долоні друг про друга, лише після цього відкрийте ока. Тепер стисніть руки в кулаків і підніміть їх нагору, потягніться й глибоко вдихніть. Ви повинні відчути приплив сил.

Якщо ви вживаєте активні спроби схуднути, виконуйте «жабу» тричі в день. Ця вправа гарна не тільки для схуднення, але й для кровообігу, обміну речовин і шкіри.

«Лотос»

Сядьте так само, як і в попередній вправі. Можна також сісти, підкрутивши під себе ноги. Покладете руки долонями нагору перед животом на ноги одна на одну. Ліва рука повинна бути зверху в жінок, права — у чоловіків. При цьому опиратися спиною ні про що не можна. Випрямите поперек, вилучите плечі й злегка підборіддя, закрийте очі. Доторкніться кінчиком мови до неба в підстави верхніх зубів. Тепер розслабтеся й прийміть зручне положення.

Далі слід привести свої думки в порядок. Зробіть глибокий вдих, подумайте про приємні речі. Сконцентруйтеся на тому, щоб подих став рівним

Вправа для схуднення «лотос» включає три етапи:

Дихаєте природно, рівно й глибоко. Живіт і груди сильно не рухайте. Намагайтеся зробити подих беззвучним. Тривалість етапу — 5 хвилин
Процес вдихання повинен бути природнім. Видихати потрібно, розслабившись, глибоко, спокійно й беззвучно. Тривалість етапу — 5 хвилин
Постарайтеся не управляти процесами вдиху й видиху. Дихаєте природно. Не звертайте увагу на сторонні думки, заспокоюйте себе. Тривалість етапу — 10 хвилин
Виконувати ця вправа можна три рази в день, наприклад, після вправи «жаба».

Ці нескладні дихальні вправи допоможуть вам у вашій нелегкій боротьбі із зайвим кілограмами, і до того ж, зміцнять ваш організм, зроблять стрункої й привабливої. Будьте гарні!

Олег Воронецкий

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru