Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Последние публикации

Збільшення грудей: побічні ефекти

Збільшення грудей: побічні ефектиЯкщо ви розв’язали зробити операцію по збільшенню грудей, то вам слід знати про всі можливі побічні ефекти грудних імплантатів — від протечки до проблеми з годівлею грудьми. Ви будете готові діяти, знаючи, що може трапитися.

Годівля грудьми

Багато пацієнток із грудними імплантатами успішно годують грудьми, однак, імплантати можуть цьому заважати.

Якщо ви плануєте в майбутньому грудне вигодовування, розповідайте про це хірургові, це може вплинути на техніку виконання операції.

Маммография

Існує ризик того, що грудні імплантати можуть перешкодити визначити рак. Під час маммографии, рентгена або ультразвукового обстеження імплантати можуть приховувати пухлини або ушкодження. Медичні працівники повинні вживати особливих заходів під час досліджень. Крім того, потрібно робити більше знімків, що зажадає додаткового часу. Так що коли записуєтеся на обстеження, скажіть лікареві, що у вас грудні імплантати, щоб він міг спланувати час.

У випадку грудних імплантатів рентгенолог буде використовувати спеціальне приймання, називаний технікою Эклунда, щоб можна було побачити, немає чи в тканинах грудей новотворів. Так що скажіть про імплантати рентгенологові до того, як почнеться обстеження.

При маммографии груди здавлюється, що збільшує ризик розриву імплантату.

Анапластическая крупноклеточная лімфома.

Імплантати грудей можуть збільшувати ризик анапластической крупноклеточной лімфоми, рідкого виду рака, який вражає Т-Лімфоцити (вид білих кров’яних тілець). Лімфома може з’явитися в капсулі або рубцевій тканині, яка оточує імплантат. Керування по контролю над продуктами й ліками вивчає потенційний ризик. Поки відомо про шістдесят випадки анапластической крупноклеточной лімфоми по усьому світу серед п’яти або 10 мільйонів жінок, яким установлені імплантати грудей. Ризик є й у випадку силіконових імплантатів, і у випадку імплантатів з фізіологічним розчином. Лікування включає видалення імплантатів і, можливо, додаткову терапію.

Втрата чутливості

Після пластики грудей, деякі пацієнти втрачають чутливість грудей і сосків. Втрата чутливості може бути як тимчасовий, так і перманентної. Хірургічна техніка може відігравати роль у цім ускладненні. Хірург може визначити найбільш підходящі імплантати й техніку операції, щоб мінімізувати втрату чутливості.

Капсулярная контрактура

Капсулярная контрактура виникає, коли рубцева тканина створює капсулу, що стискає імплантат, що викликає затвердіння й втрату форми. Неможливо вгадати, виникне чи капсулярная контрактура, але фактори ризику включають травми грудей або недостатня кількість шкіри, щоб покрити імплантат. Для виправлення контрактура часто потрібно хірургічне втручання.

«Подвійний міхур»

Іноді один або обоє грудних імплантату зрушуються нижче молочної залози, тоді виникає вилучення поперек нижньої частини грудей. «Подвійний міхур» може з’явитися, якщо імплантат занадто великої або погано встановлений. Це рідке ускладнення, його можна виправити хірургічно.

Витік з імплантату

Проводилися дослідження, що вивчали можливі небезпечні ефекти влучення матеріалів імплантату в навколишні тканини грудей. У результаті було встановлено, що немає достатніх свідчень про те, що це небезпечно, але тільки з тими матеріалами, які затверджені FDA. Ці ж матеріали використовуються для інших видів медичних імплантатів і протезів.

Розрив

Жоден імплантат не вічний. Імплантати можуть ламатися або рватися й здувати в результаті. Багато випадків розривів зв’язані зі старінням імплантату, сильним здавлюванням груди або травмою грудей. Самі помітні ефекти — це зміна розміру й форми груди. Залежно від розміру розриву, зміни в зовнішньому вигляді грудей з’являться через кілька днів або через тривалий час.

Іноді стиску грудей при маммографии досить для розриву імплантату. Згідно FDA, було 58 документованих випадків розриву імплантату з 1992 по 2002 рік. При маммографии фахівець не повинен допускати зайвого тиску на груди.

Звичайно для видалення сдувшегося імплантату потрібна операція. Більшість жінок вибирають при повторній операції імплантати меншого розміру.

Запитаєте лікаря

Перш ніж зважитися на операцію, обговорите можливі побічні ефекти із сертифікованим пластичним хірургом, що мають досвід операцій по збільшенню грудей. Вибір гарного пластичного хірурга, проходження перед- і постоперационным вказівкам і реалістичні очікування допоможуть уникнути побічних ефектів. Якщо ви прагнете побільшати груди, але не прагнете встановлювати імплантати, обговорите з хірургом можливість операції, при якій використовуються наявні тканини грудей для поліпшення зовнішнього вигляду.

 

Это тоже интересно!

 • Дихальна гімнастика для схудненняДихальна гімнастика для схуднення
   чи Могли ви догадатися, які рекомендації з ефективного зниження ваги для людей є найбільш важкими для виконання? Це регулярні фізичні вправи. І, незважаючи на їхню неймовірну ефективність, для більшості людей регулярне одержання фізичного навант...
 • Дієта для активізації роботи мозкуДієта для активізації роботи мозку
   Ми звикли до того, що дієта - це боротьба із зайвою вагою. Іноді дієта - це змушений лікувальний захід при захворюванні або після операції. Але виявляється, що певна дієта може стимулювати роботу мозку, що дуже придасться під час сесії, на співбе...
 • Обмеження солодкого й борошняного приводить до депресіїОбмеження солодкого й борошняного приводить до депресії
  Популярна дієта Аткинса й інші дієти, у яких різко обмежуються вуглеводи, можуть приводити до депресії. Як установили американські вчені з Массачусетского технологічного інституту, достатня кількість вуглеводів у раціоні є умовою вироблення в гол...
 • Продукти які приводять до ожирінняПродукти які приводять до ожиріння
  Це ціле випробування. Особливо кривдно, коли в один момент кілограми перестають іти. Але я, певен, Ви в курсі, що навіть після досягнення бажаного ваги в 9 випадках з 10 скинуті кілограми вертаються назад. Це остаточно вбиває людину, після довгог...

Оставить комментарий