Жіночий журнал / Рубрика Здоров'я / Огляд жіночих журналів / Пост "Ранок: постійте хвилин 5 на балконі, розглядаючи дерева й ранні сонячні промені"

Ранок: постійте хвилин 5 на балконі, розглядаючи дерева й ранні сонячні промені

19 Янв 2014 | Автор: admin | Комментарии отключены

Прокинувшись із ранку нам часом буває складно зарядитися бадьорістю й енергією. Але саме ранковий настрой вплине на подальше Ваше самопочуття й емоційний стан. Тому щоб увесь день зберігати бадьорість духу й гарний настрій, необхідно підзарядитися ними із самого ранку. Нижче я даю кілька рекомендацій. Використовуйте їх і бадьорість точно стане Вашим союзником у денні турботах.

1. Перше — це як Ви проспаетесь. У жодному разі не варто вставати з постелі швидко, різко й відразу ухвалюватися її стелити. Необхідно відлежатися, я не говорю вже про те, щоб выспаться. А також прозеваться. Позевайте, потягніться лежачи. Повільно підніміться, сівши на постіль. Ще раз позевайте й потягніться сидячи й тільки потім вставайте.

2. Тепер Вам над «зустріти» день. Скажіть про себе або вголос ( як Вам зручно): «Сьогодні чудовий день! Сьогодні із мною відбувається тільки саме гарне!» И так кілька раз. А коли йдете вмиватися й чистити зуби, то виголошуєте «Я собі подобаюся. Я щаслива людина. Я здорово (назвіть, чому Ви займаєтеся)». Можете виголошувати щось своє. Головне, щоб ці твердження свідчили про те, що день принесе Вам успіх, що у Вас виходити якісь заплановані справи, що Ви будете виглядати невідхильно.

3. Постійте хвилини дві в дзеркала й посміхайтеся, дивлячись на себе. Відомо, що не тільки почуття народжують емоції, але й навпаки. Якщо Ви посміхаєтеся, то викликаєте в собі самі позитивні почуття. При посмішці Ваша особа розслаблюється, згладжуються зморшки. Постарайтеся зафіксувати цю посмішку, щоб продовжувати посміхатися коли Ви пішли снідати. Якщо не виходить тримати посмішку (допустимо, що Ви не усмішлива людина), то не треба. Однак однаково намагайтеся посміхатися щораз, коли підходите уводити, увести до ладу дзеркалу. Особливо якщо у Вас якісь неприємності. У житті всі суцільна суєта, як говорив мудрий цар Соломон. І абсолютно ні до чого не треба ставитися серйозно. Посмішкою Ви нагадуєте собі, що Ваші турботи — тільки гра дорослих дітей в «розумників».

4. Перед сніданком випийте дві склянки або один більший кухоль чистої (тільки не кип’яченої) води. Вода заряджає енергією. Вона потрібно організму постійно. Якщо Ви протягом дня лише п’єте кава й чай на сніданок, обід, вечерю й у перервах, то позбавляєте організм маси енергії, висушуєте його. Якнайчастіше пийте воду. Зробіть це прямо з ранку й Ваш тонус неодмінно підвищиться.

5. Слухайте улюблену музику. Навіть якщо Ви людей середнього віку й ходите на роботу — купите навушники. Увесь час думати про повсякденні турботи не можна. Потрібно задіяти праву півкулю, сприймати мир як щось гарне, нехай творчість невідступна іде за Вами. Якщо Ви бізнесмен, то вистачить під час дороги слухати лекції про те, як впаривать товар. Послухайте краще улюблену музику. І знову Ви відчуєте дурість усіх земних турбот і розслабитеся.

Отже, я перелічу ще раз усі рекомендації: вставайте з постелі повільно, потягуючись і позіхаючи; зустрічайте день позитивними твердженнями; посміхайтеся в дзеркала; пийте багато чистої води з ранку; послухайте улюблену музику. Ці речі банальні й проробляти їх не складно. Так Ви із самого ранку зарядитеся бадьорістю й гарним настроєм.

Ах, так… ще одне! Якщо ранок видався гарне, постійте хвилин 5 на балконі, розглядаючи дерева й ранні сонячні промені…

Это тоже интересно!

  • 10 ознак того, що ваша дієта не працює10 ознак того, що ваша дієта не працює Ви розв'язали испробовать нову дієту, але дотепер не бачите абсолютно ніяких результатів? Прагнете знати, чому так відбувається й чи необхідно продовжувати дотримуватися обраної програми харчування...
  • Відвар із шипшини допоможе поліпшити зірВідвар із шипшини допоможе поліпшити зір У сучасному світі ока людину щодня зазнають сильному навантаженню. Телевізор, комп'ютер виявляють негативна дія на зір. Далі в статті будуть розглянуті деякі народні засоби для поліпшення зору, а т...
  • Вправи для здоровіших і гарних сідницьВправи для здоровіших і гарних сідниць По ногах можна визначити характер їх власниці. Говорять, що дівчини з довгими ногами мають романтичний характер, мрійливі, занадто чутливі. Дівчини з короткими ногами мають сильний характер, вони ...
  • Рятівна панацея: п’ять секретів супердієтиРятівна панацея: п’ять секретів супердієти Прагнете довідатися секрет супердієти, яка допоможе розв'язати всі ваші проблеми з вагою, здоров'ям і настроєм? Ви запитаєте: "Усього лише одна єдина дієта протягом усього життя?" Відповідь стве...
Комментариев нет.
 Рейтинг@Mail.ru