Жіночий журнал / Рубрика Здоров'я / Огляд жіночих журналів / Пост "Крапковий масаж при нежиті й остеохондрозі, головному болю й гіпертонії"

Крапковий масаж при нежиті й остеохондрозі, головному болю й гіпертонії

19 Май 2013 | Автор: admin | Комментарии отключены

Як здолати хворобу або нездужання, не прибігаючи до допомоги лікарських препаратів? Спробуйте пальцьовий масаж біологічно активних зон, або крапковий масаж — при нежиті, щоб підвищити ефективність процедури, скористайтеся ароматичними маслами, а при головних болях і підвищеному тиску застосовуйте засобу, що володіють заспокійливою дією.

Крапковий масаж здійснюється за допомогою впливу дистальних фаланг пальців (великого, вказівного й середнього, у деяких посібниках рекомендують працювати й підмізинним пальцем) на шкіру в області активних крапок. Натиснення необхідно здійснювати подушечками строго перпендикулярно до поверхні шкірних покривів, інтенсивність впливу — від слабкої до середньої, на порозі болючої чутливості, час масажу крапки варіює від декількох секунд ( при профілактичному масажі) до декількох хвилин, якщо масаж проводиться з лікувальними метами.

Залежно від поставлених цілей і захворювання, яке ми збираємося лікувати за допомогою крапкового масажу, міняється набір активних крапок, на які необхідно впливати. Нижче ми розповімо про те, як знайти й активувати ці крапки при найпоширеніших захворюваннях.

Масаж при ОРЗ

Перед початком процедури випливає кілька хвилин присвятити пасивному відпочинку й привести нервову систему в стан гармонії й рівноваги. Крапковий масаж при застуді буде більш ефективний, якщо ви додасте до процедури ефірне масло евкаліпта або сік лимона.

Починати масаж випливає із крапок, що розташовані в поглибленнях крил носа, масажуємо їх із двох сторін одночасно, тривалість процедури — від однієї до двох хвилин. Далі опускаємося трохи нижче й працюємо із симетричними крапками, розташованими між крильми носа й верхньою губою, після чого масажуємо кінчик носа. Завершуємо процедуру масажем крапки, яка перебуває на серединній лінії між бровами, а у випадку з вираженої інтоксикації крапковий масаж при нежиті доповнюємо впливом на скроневі ямки. Намагайтеся, щоб усі ваші рухи були плавними, обертальними.

Хронічні запальні захворювання придаткових пазух

Відомо, що лікування гаймориту являє собою дуже непросте завдання. І медикаментозна терапія, і хірургічне втручання, і народні засоби нерідко виявляються неефективні. У цьому випадку спробуйте крапковий масаж при гаймориті. Ви можете впливати на ті крапки, які були описані вище, варто включити в програму лікування й трохи специфічних активних зон.

Перша розташована на півтора див нижче краю нижнього століття, масажувати симетричні крапки випливає одночасно в плині двох хвилин, не забувайте й про ароматичні масла. Друга крапка розташовується на чолі на півтора сантиметра вище медіального краю лінії брів, третя — на три сантиметри латеральне межпозвонкового диска, розташованого між третім і четвертим грудним хребцями. Четверта крапка перебуває на три сантиметри вище лінії росту волосся на передній серединній лінії. Друга й третя крапки — симетричні, масажуйте їх одночасно.

Крапковий масаж при головному болі

При головному болі, а також коли ви почуваєте, що сильно утомилися, а спереду ще багато роботи, можете спробувати масаж крапки, яка називається «долини зустрічі». Розташовується вона між першим і другим пальцями, а її масаж допомагає перерозподілити й відправити у вірному напрямку енергію «ци». Для того, щоб знайти цю крапку, потрібно широко розставити пальці — невелике піднесення в підставі великого пальця — це і є заповітна крапка. Масажуємо її за годинниковою стрілкою більшим пальцем другої руки в плині 30 секунд, після чого переходимо на іншу руку.

Масаж при артеріальній гіпертензії

При підвищеному тиску багато рекомендують працювати із симетричним крапками, розташованими в області шиї на півтора-два сантиметри латеральнее серединної лінії. На кожній стороні перебуває три крапки, і масажувати їх ви повинні одночасно вказівним, безіменним і середньому пальцем.

Ви можете проводити крапковий масаж при гіпертонії а на фронтальній поверхні шиї. Досить у плині десяти секунд надавлювати на крапку, у якій пульсує сонна артерія. Ще одна симетрична крапка розташована на дистальній фаланзі середнього пальця.

Крапковий масаж при остеохондрозі

При даному захворюванні масаж проводиться як з метою зменшити виразність болючого синдрому, так і для поліпшення кровообігу й трофіки відділів хребта, у яких розбудовуються дегенеративні процеси. Однак, перш ніж ви приступитеся до масажу, проконсультуйтеся з фахівцем, тому що в деяких випадках крапковий масаж протипоказаний.

При поразці шийного відділу процедуру доцільно починати із класичного масажу шийно-коміркової області, і лише після цього виконуємо крапковий масаж при шийному остеохондрозі: для початку варто попрацювати із крапками, розташованими на 1,5-2 див левее й правее остистих відростків хребців, далі переходимо на крапку, розташовану в краю трапецієподібної м’яза між третім і четвертим шийним хребцем. Ще одна крапка розташована на рівні щитовидного хряща в тілі грудино-ключично-сосцевидной м’яза.

Это тоже интересно!

  • чи Можна схуднути, якщо не є після шести: міфи й фактичи Можна схуднути, якщо не є після шести: міфи й факти Інтернет наповнений радами про те, як можна швидко схуднути, якщо не є після шести годин вечора. Виходить дуже просто: дотримуй цього правила й обов'язково схуднеш. Але от адже цікаво: в англійців...
  • Як правильно пити воду для схудненняЯк правильно пити воду для схуднення Самий нешкідливий засіб для схуднення - це вода. Навіть доводити не потрібно, що вода необхідна для нормального функціонування людського організму, що полягає з неї на 72%. Існує думка, що люди ча...
  • Осення вегетаріанська семиденна дієтаОсення вегетаріанська семиденна дієта Ця дієта розрахована на тиждень. Уважно й акуратно зважуйте порції. Не збільшуйте порцію рослинної олії. Намагайтеся готовити їжу в посуді з антипригарным покриттям. Строгим вегетаріанцям ці ді...
  • 10 способів скинути вагу без спортзалу10 способів скинути вагу без спортзалу Зовсім не в кожної є час, можливість або бажання ходити в спортзал для того що б скинути зайва вага. Є принаймні 10 інших способів, які допоможуть вам спалювати100 і більш кілокалорій вдень. ...
Комментариев нет.
 Рейтинг@Mail.ru