Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Последние публикации

Скільки потрібно з’їдати в день яблук

Скільки потрібно з'їдати в день яблук

Стара англійська приказка говорить: «Яблуко на вечерю – і лікар не потрібний». Дійсно, яблука завжди вважалися самими корисними для здоров’я фруктами на землі. І це стародавнє повір’я – аж ніяк не міф, а скоріше цікавий факт, науково доведений сучасними вченими. Отже, чим же полезны яблука?

Захищають кості

Для здоров’я й довголіття надзвичайно важливо мати міцні й здоровіші кості, особливо це стосується жінок. Яблука містять такі речовини, як флоридзин, який збільшує щільність костей, і бор, який зміцнює кістки.

Допомога при астмі

Такі алергійні стани, як астма, часом можуть протікати досить болісно, особливо в дітей. Недавно вчені виявили, що діти, які регулярно їдять яблука або п’ють яблучний сік, менше страждають від астми, чому ті, які яблук не вживають.

Профілактика хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера – це дегенеративне захворювання, яке проявляється в прогресуючій втраті пам’яті. Недавні дослідження довели, що речовина кверцетин, що втримується в яблуках, може допомогти захистити мозок від ушкодження вільними радикалами, яке в остаточному підсумку й приводить до хвороби Альцгеймера.

Знижують рівень холестерину

Збільшення рівня липопротеинов низкою щільності («поганий холестерин») може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть навіть загрожувати життя. Недавно вчені виявили, що речовина пектин, що втримується в яблуках, допомагає знизити рівень поганого холестерину.

Профілактика раку

Недавні дослідження довели, що регулярне вживання яблук може запобігти розвитку багатьох видів рака, таких як рак легенів, грудей, товстих кишки й печінки. Високий рівень змісту в яблуках таких флавоноидов, як кверцетин і нарингин, запобігають і знижують ризик розвитку раку.

Цукровий діабет

Цукровий діабет – ще одне захворювання високого ступеня ризику, яке може викликати безліч серйозних наслідків і станів, якщо його не контролювати або не проводити регулярне лікування. Учені виявили, що речовина пектин, що втримується в яблуках, забезпечує організм галактуроновой кислотою, яка знижує потребу організму в інсуліні. Таким чином, уживання яблук допомагає контролювати діабет.

Зайва вага

У наш напружений і стресовий час підтримувати своя вага в нормі стає усе сутужніше й сутужніше. Згідно з недавнім дослідженням, проведеним у Бразилії, завдяки деяким корисним речовинам, що втримуються в яблуках, їх регулярне вживання може допомогти в нелегкій справі боротьби із зайвою вагою.

 

Это тоже интересно!

 • Гігієна сну – 7 простих правил допоможуть добре выспатьсяГігієна сну – 7 простих правил допоможуть добре выспаться
  Нашим сном управляє частина нейронів головного мозку, що вміє блокувати сигнали від інших нейронів, які змушують нас пильнувати. Тому сон – дуже складний процес, який впливає на функціонування всього нашого організму, наше фізичне й психічне здоров...
 • Секрети довголіття: від Барбары Стрейзанд до Мао ЦзэдунаСекрети довголіття: від Барбары Стрейзанд до Мао Цзэдуна
  Чому тільки не намагалися удержати молодість, продовжити життя без хвороб! Цар Давид, наприклад, оточував себе молоденькими дівчатами в надії побрати в них "життєву енергію".  Японці, як і китайці, з особливим пієтетом ставляться до крапки цзу-сан...
 • Новий рівень медичних послуг у ДонецькуНовий рівень медичних послуг у Донецьку
  1 червня в Донецьку на проспекті Панфілова, 21 відкрив дверей оновлена філія клініки ISIDA. Основні напрямки діяльності філії - лікування безплідності, спостереження вагітності, гінекологія, комплексні лабораторно-діагностичні й генетичні досліджен...
 • чи Шкідливо свиняче сало для здоров’я жінкичи Шкідливо свиняче сало для здоров’я жінки
  Свиняче сало вважається специфічним продуктом харчування. Розуміння цього настільки коштовного продукту прийшло людям з тих часів, коли були придумані способи зберігання м'яса. Сало вживається в їжу в різних видах: копченим, смаженим, солоним, ва...

Оставить комментарий