Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Последние публикации

Симптоми й лікування трихомониаза

Симптоми й лікування трихомониаза Трихомониаз або трихомоноз, ставиться до тем захворюванням, які передаються статевим шляхом. Хвороба є найпоширенішою з паразитарних сечостатевих інфекцій. Хвороба нерідко супроводжується й іншими хворобами, такими як гонорея, хламидиоз і т. д.

Причини трихомониаза

Хвороба викликається одноклітинними найпростішими організмами, які ставляться до класу жгутиковых — це піхвові трихомонады паразитуючі в організмі. Побутовим же шляхом мікроби передаються вкрай рідко. Поза організмом людини мікроби не живуть довго, вони гинуть при високих температурах, так само від дезінфекції різними речовинами. Тривалість їх життя збільшується на кілька годин лише у вологих умовах. Під час анального й орального сексу трихомониаз не передається.

Симптоми трихомониаза

Період інкубації захворювання тривати від тижня до півтора місяця. Багато з носіїв, зокрема чоловіка, найчастіше й не догадуються, що є носіями хвороби. Найчастіше хвороба протікає без симптомів. Іноді при сечовипусканні відчувається біль і печіння, ерекція слабшає.

У жінок же симптоми більш виразні. З піхви виділяється рідина жовтого кольору з різким заходом. Виділення при цьому дратують шкіру навколо інтимних органів, викликаючи печіння. При ускладненнях можливі маткові кровотечі й порушення циклу. Трихомониаз може бути небезпечний вагітним жінкам, викликаючи викидень і можливі післяпологові ускладнення. При перших симптомах необхідна консультація гінеколога.

Ще одним вираженням трихомониаза є виразки на полових органах, які викликають набрякання лімф у паху. Тривала хвороба, у чоловіків, так і в жінок, може викликати безплідність.

Лікування трихомониаза

Для успішного лікування хвороби, необхідно щоб обоє партнера пройшли лікування. У ході лікування, полове життя партнерів повинна неодмінно бути припинена. Для точної діагностики проводяться спеціальні дослідження крові й особливого мазка й зіскрібка. Лікування трихомониаза проводиться за допомогою спеціальних медичних препаратів, які при правильному вживанні не дають мікробам жодного шансу.

Это тоже интересно!

 • чи Можна схуднути, якщо не є після шести: міфи й фактичи Можна схуднути, якщо не є після шести: міфи й факти
  Інтернет наповнений радами про те, як можна швидко схуднути, якщо не є після шести годин вечора. Виходить дуже просто: дотримуй цього правила й обов'язково схуднеш. Але от адже цікаво: в англійців час самого рясного приймання їжі - обіду припадає...
 • Як правильно пити воду для схудненняЯк правильно пити воду для схуднення
  Самий нешкідливий засіб для схуднення - це вода. Навіть доводити не потрібно, що вода необхідна для нормального функціонування людського організму, що полягає з неї на 72%. Існує думка, що люди часто плутають сигнали про голод і про спрагу, і пос...
 • Осення вегетаріанська семиденна дієтаОсення вегетаріанська семиденна дієта
  Ця дієта розрахована на тиждень. Уважно й акуратно зважуйте порції. Не збільшуйте порцію рослинної олії. Намагайтеся готовити їжу в посуді з антипригарным покриттям. Строгим вегетаріанцям ці дієти не підійдуть, тому що до їхнього складу включе...
 • Гімнастика на робочому місціГімнастика на робочому місці
  Фітнес на роботі Сидите цілий день на робочому місці, утоми? Настав час зайнятися гімнастикою на робочому місці! Таку гімнастику треба робити щодня, як у старі добрі часи, але вже без недоречного сміху й без занудливої принудиловки. Робоча гімна...

Оставить комментарий