Правильне харчування на роботі не на шкоду вашому здоров’ю

Як відомо, більшу частину свого часу ми проводимо на роботі. І, звичайно ж, питання правильного й своєчасного харчування на роботі не на шкоду своєму здоров’я стає особливо актуальним для кожного з нас. Адже робочі умови найчастіше накладають серйозний відбиток на процес харчування. Ми часто зустрічаємося із проблемою обмеженого вибору продуктів харчування на робочому місці. Як же знайти вихід із цієї ситуації? Можливо, чи забезпечити збалансоване харчування в робочий час і як правильно це зробити?

Снеки на сніданок.

Якщо у вас є можливість ранком щільно поснідати, у такому випадку не відмовляйтеся від цього. Ранкові каші зі злакових, чай з бутербродами або просто биокефир — от, що можуть забезпечити нам необхідний запас калорій. Однак не в усіх, виходить, одержати повноцінний сніданок, тому на робочому місці багато прибігають до вживання снеков або сухих сніданків. Якщо ваш робочий сніданок буде складатися із пластівців, залитих молоком або запарених водою з додаванням сухофруктів і горіхів, тоді такий сніданок виявиться досить корисним і для шлунка й для мозку.

 

Однак не варто запасатися такими снеками як: цукерки, бублики, печиво, вафлі та інше. Це не зовсім правильна їжа, яка принесе скоріше зайві калорії у вигляді проблемних відкладань.

Вода, солодкі напої.

Багато компаній забезпечують співробітників чистою питною водою в галонах. Протягом дня дуже важливо й корисно випивати достатня кількість чистої води. Однак не варто зловживати солодкою газованою водою, які крім неправильної роботи шлунка й дискомфорту не принесуть вам бажаної користі.

Продукти, які підходять для невеликого ленчу.

Протягом дня ви можете робити невеликі ленчі (легені перекуси) для того, щоб утамувати виниклий голод. На робочому місці найбільш прийнятними продуктами для ленчу є:

Хлібці, хліб житній, із цільного зерна, з додаванням высевок;
Фрукти — яблука, банани, апельсини, мандарини, сухофрукти;
Йогурти, биойогурты, кефіри й биокефиры;
Горіхи;
Городин — морква, капуста, огірки, помідори;
Отварное м’ясо й риба;
Сир або творог.

Як бачите, різноманітність продуктів дозволяє забезпечити себе корисним харчуванням, не перевантажуючи при цьому шлунково-кишковий тракт. Також бажане дотримувати правильного режиму харчування. По можливості ухвалюйте їжу кожні 3 години. Порції робіть невеликими. Краще є кілька раз і маленькими порціями, чому один раз, але великою порцією. Запам’ятаєте це правило.

Основні приймання їжі.

Харчування в їдальні (кафе) на роботі.

Беріть невеликі порції. Краще побрати 2-3 блюда, але маленькими порціями, чому одне, але великий;

Якщо ви берете м’ясне блюдо й овочеве, те обов’язково городин з’їдайте в першу чергу. Таким чином, ви не будете перевантажувати шлунок. Овочеві салати переважно вибирати не з додаванням майонезу, а з додаванням соняшникового масла. Якщо є можливість вибору смажене / тушковане м’ясо або риба, то віддайте перевагу тушкованому продукту.

На десерт вибирайте фрукти або компот, чай або сік.

Якщо ви віддаєте перевагу, є всі блюда із хлібом, не варто вживати більш 2-х невеликих шматочків. Хліб приносить швидке насичення й при рясній їжі може привести кперееданию.

Їжте повільно, ретельно пережовуючи кожний шматочок.

Харчування обідом, принесеним з будинку.

1. Приносите в якості обіду різні городин у будь-якому виді, бутерброди з отварным м’ясом або сиром;

2. Якщо ви приносите гарнір і є можливість його розігріти в офісі, тоді це буде прекрасний варіант для вашого обіду. На гарнір можна брати каші, отварной або тушкована картопля;

3. До гарніру можна приготувати рибу або м’ясо, не перевантажуючи їх сіллю й спеціями;

4. Ну й, звичайно ж, уживайте якнайбільше рідини.

Як бачите, ради правильного харчування досить прості й доступні будь-якій людині.
Опікуйтеся про своє здоров’я, харчуйтеся правильно й вчасно!

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru