Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Чоловіки VIP
 • Смутний веселун — Эдриан Броуди

  Эдриан Броуди народився 14 квітня 1973 року в Нью-Йорк Сіті, у родині шкільного вчителя й модної угорської фотожурналістки Сильвии Плачі, а своє дитинство провів у Квинсе....
  Подробнее

 • Красень Бен Аффлек

   Бенджамин Гиза Аффлек (або Эффлек) народився 15 серпня 1972 року в г. Беркли, Каліфорнія, США. Його батько — Тім Аффлек, у молодості, що також намагався стати актором,...
  Подробнее

Модні тенденції

Похмілля: лікування соками

Похмілля: лікування соками Лимон і лимонний сік (або сік лайма) є найпоширенішими добавками до спиртних і похмільних напоїв.

И це неспроста. Уважається, що вітамін З, що втримується в лимоні у великій кількості, прискорює розпад надлишкового алкоголю. Але чи навряд ви зможете випити лимонний сік у чистому виді. Уже дуже він кислий.

Він більш ефективний при розведенні теплою водою. Пити його краще на голодний шлунка. А щоб не було так кисло — підсолодити ложечкою меду.

У лимонах, крім вітамінів, утримується маса інших найцінніших компонентів. У них багато заліза, фосфору, кальцію, магнію. У лимоні корисних речовин не тільки багато, але й співвідношення їх оптимальне. Він немов створений для боротьби спохмельем.

Лимонний сік з водою — це добре. А інші соки можна пити й у концентрованому виді, вони й самі по собі добре вгамовують спрагу. І не тільки. Соки є чудовою перехідною ланкою для підготовки виснаженого алкоголем організму до приймання їжі.

Чому ще полезны соки? Борючись із алкогольною інтоксикацією, організм людини спалює масу вуглеводів. Соки з легкістю заповнять їхній недолік. Найвідоміший з вуглеводів — сахароза, або звичайний цукор. В організмі людини цукор розпадається на два менш складно влаштовані цукри — фруктозу й глюкозу.

Усі цукри виявляють доброчинний вплив при похміллі, але не все рівною мірою. Найбільш кращої є фруктоза. Що ж стосується глюкози, то вона може навіть ушкодити, провокуючи стрибок і потім раптове різке зниження рівня цукру вкрови.

Фруктоза — збільшує швидкість окиснення алкоголю й одночасно перешкоджає нагромадженню кетонов, здатних викликати серцеві ускладнення. Вона має максимальну здатність стабілізувати обмін речовин у печінці, нормалізувати кислотно-лужна рівновага й знижувати рівень деяких, найбільш небажаних, метаболітів у крові. У народі їх називають «шлаками». Один з них — усім відомий ацетон.

Тому кращими є ті соки, у яких вуглеводи представлені в основному фруктозою. Найвидатнішим по співвідношенню вуглеводів є яблучний сік. А по змісту простих цукрів чемпіоном є виноградний сік.

Співвідношення цукрів у різних соках неоднакове. У соку дині втримується тільки сахароза. Найбільше сахарози в буряковому, апельсиновому, морквяному, полуничному, мандариновому, черешневому, меншою мірою — у сливовому, гранатовому, абрикосовому, порічковому соках. В апельсиновому сахарози близько 50% від загального змісту цукрів, глюкози — 20%, а фруктози — 30%.

У деяких соках взагалі немає сахарози. Так, у виноградному соку втримується нарівно глюкози й фруктози, у полуничному — фруктози в 2 рази, а в яблучному — в 4 рази більше, ніж глюкози. Найбільш багаті фруктозою яблучний, грушевий, сливовий, черешневий, порічковий, виноградний соки.

Відомо, що в овочевих соках більше мінеральних речовин, чому в плодові. Мінеральні речовини плодових соків містять калію близько 50% від загального змісту золи, а овочевих соків — 30-40%. Багато калію містить, наприклад, виноградний сік, до того ж калій у ньому перебуває в гарному співвідношенні снатрием.

Так що, при похміллі пийте побільше соків, цим ви швидко відновите сольовий баланс.

Это тоже интересно!

 • Чоловічий клімакс — реальність або вимисел?Чоловічий клімакс — реальність або вимисел?
  чи Існує чоловічий клімакс? Багато чоловіків уважають, що це поняття видумали жінки. Насправді це не так. Андропауза - реальний процес, який протікає в чоловічому організмі. Зміни в чоловічій репродуктивній системі при старінні Традиційне старі...
 • Більша дієтична екскурсія: ІталіяБільша дієтична екскурсія: Італія
  Пропоную вам віртуально прогулятися по італійських ресторанах, заглянути в невеликі кафі й погостювати в італійських родинах. Яка вона, справжня італійська кухня? І які секрети розкриє для нас сьогодні? Італія - країна з багатою історією, прадавні...
 • Сезон полювання за грибамиСезон полювання за грибами
  Аматорів « тихого полювання» у Росії не перечесть. Добре погожим деньком вибратися в ліс із козубом на пошук цих маленьких дарунків нашої природи. Ну а щоб не залишитися з порожнім кошиком, треба знати, коли збирати гриби в лісі й де вони ростуть. А ...
 • Вітаміни допомагають уникнути раннього клімаксуВітаміни допомагають уникнути раннього клімаксу
  Вітамінні комплекси користуються особливою популярністю в жінок усіх віків. Але чому саме після 40 років необхідно ухвалювати їх? Усі дуже просто, з роками здоров'я погіршується, а організм бідує вподдержке. З віком кісткова тканина стає тендітною,...

Оставить комментарий