Жіночий журнал / Рубрика Здоров'я / Огляд жіночих журналів / Пост "Облаштованість спальні за правилами фен-шуй: для найкращого відпочинку"

Облаштованість спальні за правилами фен-шуй: для найкращого відпочинку

12 Окт 2012 | Автор: admin | Комментарии отключены

Облаштованість спальні за правилами фен-шуй: для найкращого відпочинкуКращим відпочинком для людини є повноцінний сон, тому що саме під час сну відбувається відновлення діяльності нервової системи й працездатності всього організму в цілому. Для того щоб легко засипати й також легко просипатися, необхідно гармонійно облаштувати спальну кімнату.

З погляду фен-шуй, спальня є одним з головних факторів, що визначають мікроклімат усього вдома або квартири. Відповідно цій прадавній науці, ідеальним місцем для спальні буде сама спокійна зона в будинку, розташована якнайдалі від кухні, вхідних дверей і туалетної кімнати. Форма спальні відіграє більшу роль, вона повинна бути квадратної або прямокутної. Спальня по фэн шуй не повинна розташовуватися в прохідний кімнаті.

Потовк обов’язково повинен бути рівним, без яких-небудь балок або нахилів. У жодному разі не варто встановлювати ліжко прямо під ними. Краще перенести спальне місце, а якщо це неможливо, установити підвісний потовкся.

Двері в спальню не повинна бути розташована напроти дверей в іншу кімнату. При такому розташуванні можливі постійні конфлікти з домашніми, дуже часто без приводу. Якщо такого розташування кімнат не уникнути, слід захиститися за допомогою бамбукових колечок, штор з бусин і т.д. А також необхідно врахувати, що двері спальні не повинна виходити вванную.

У спальні повинне бути мінімальна кількість предметів меблів. Гострі кути прикроватных тумбочок, шаф, комода не повинні бути спрямовані на спальне місце.

У цьому просторі неприпустимо працювати й навіть приносити сюди робочі блокноти, ноутбуки або інші подібні речі, тому що привнесення енергії якої-небудь діяльності заважає повноцінному відпочинку й веде до безсоння. У головах ліжка не допускається розташовувати джерела електромагнітного випромінювання, наприклад, мобільний телефон або комп’ютер. Уночі ці обладнання впливають на організм людини.

Кімнатні рослини в обстановці спальні можна використовувати тільки в невеликих кількостях. А якщо ні, то, вони будуть відбирати сили, поглинаючи потрібний людині кисень і виділяючи вуглекислий газ.

Потрібно постаратися відразу забирати зі спальної кімнати всі зайві непотрібні предмети, такі як порожні флакончики з-під парфумів, одеколонів; використані вологі серветки; баночки з косметикою; непотрібний одяг і старий взуття; старі журнали й газети. Спальню не можна перетворювати в склад непотрібних речей або в робочий кабінет. Одяг, який розкидали поверх стільців і крісел, збирає пил, а також створює неприємні відчуття чогось недоробленого. У спальні не варто розміщати акваріуми або фонтани.

Колірний розв’язок спальні

Колір шпалер по фэн шуй для спальні різниться залежно від напрямку, у якому розташована кімната. Якщо вона перебуває на сході або південно-сході, кращим варіантом стануть шпалери коричневого або зеленого кольори. Для кімнат на південно-заході або північно-заході — охра або коричневий, для південних кімнат — червоного відтінку, для північних — синього.

Згідно із золотим правилу фэн шуй, в інтер’єрі спальні не допускається присутність насичених і занадто яскравих, нав’язливих квітів. Створенню розслаблюючої атмосфери тут сприяють приглушені відтінки бузкового, фіолетового, блакитного, жовтого, білого й сірого.

При виборі колірної гами для шпалер необхідно пам’ятати про значення кожного кольору й ураховувати його при проектуванні дизайну спальні. Синій колір є символом води, тому блакитна спальня стане перешкодою на шляху до процвітання, тому що гроші стануть витікати з вашого життя подібно воді. Червона спальня буде давити на психіку людини, однак присутність цього кольору в шторах або шпалерах допоможе відновити сили після трудового дня. Згідно фэн шуй, не рекомендується використовувати в спальні білий і чорний кольору, для китайців ці відтінки є самими неприємними.

Вимоги до спального місця

Фэн шуй спальні пред’являє багато вимог безпосередньо до спального місця. Ліжко повинна бути зручної, міцної й стійкої. Кращий варіант — це ліжко із природних матеріалів, чия структура має здатність «дихати». Оптимальним вибором у цьому плані буде дерев’яне ліжко. Однак людині, що ставиться до стихії Металу, можна спати на ліжку з металу. З погляду китайської науки, дуже шкідливі модні ліжка на водній подушці, тому що в них сполучаються негармонійні елементи — Вода (їй наповнений матрац) і Вогонь (нагрівальний елемент).

Під ліжко не випливає складировать старий одяг або журнали, тому що вони застопорюють важливий рух ци, а це вкрай небажане.

У ліжка повинна бути достатня підтримка й захист, тому краще розташувати її узголів’ям до стіни, яка повинна бути вільна від яких-небудь предметів, навіть від картин або фото. Цей простір звичайний тримають чистим для спокою. Якщо доводиться розташовувати ліжко узголів’ям до вікна, то на ніч слід завішувати його щільними шторами. Ще однією умовою до розташування узголів’я ліжка є заборона розташування його близько батареї центрального опалення. Таке розміщення порушує температурний режим, а також створює додатковий рух води близько голови.

Ліжко не слід розташовувати прямо напроти дверей у спальню. Також несприятливим є розташування, при якому людей, яка лежить на ліжку, не бачить вхід у спальню. Воно створює дискомфорт, тому що при цьому виникає відчуття тривоги. Найбільш сприятливим положенням для ліжка є узголів’ям до стіни по діагоналі від дверей.

До спального місця дорослої людини повинен бути підхід по обидва боки, а якщо ні, то це загрожує самітністю. А от ліжко в дитячій можна розташувати в стіни, це буде сприяти концентрації уваги дитину на навчанні, а не на романтику.

Не рекомендується навішувати над ліжком різні світильники, бра, торшери. Енергія висвітлення подібного роду концентрується щільним пучком на певних частинах тіла, результатом можуть стати болючі відчуття в цих частинах. Яскраве світло дарує спальні заряд драматичної енергії, м’який приглушений — наповнює кімнату еротикою й спокоєм.

Ліжко є показником подружнього життя, тому вона не повинна трансформуватися в диван. Ліжко повинна нести найменша кількість «розділових ознак», таких як два ліжка, складені разом або два індивідуальні матраци на одному ліжку. Якщо чоловікам доводиться спати на розкладному дивані, то необхідно накривати його перед сном товстою ковдрою.

Дзеркала в спальні

Особливої уваги заслуговує питання наявності дзеркала в спальні. Згідно фэн шуй, не допускається відбиття в дзеркалі сплячого людини. Частина тіла, не відбивана в дзеркалі, дуже часто хворіє.

Якщо в кімнаті вже коштує шафа-купе із дзеркальними дверцятами, те можна перешкодити відбиттю в дзеркалах під час сну за допомогою розсіювачів або перешкод. Між дзеркалом і ліжком можна поставити велика рослина, але подалі від узголів’я. На туалетному столику необхідно тримати букет живих або штучних квітів. Правильно розміщене дзеркало повинне бути пропорційним росту хазяїв і розмірам приміщення.

Это тоже интересно!

  • Дихальна гімнастика для схудненняДихальна гімнастика для схуднення  чи Могли ви догадатися, які рекомендації з ефективного зниження ваги для людей є найбільш важкими для виконання? Це регулярні фізичні вправи. І, незважаючи на їхню неймовірну ефективність, для бі...
  • Дієта для активізації роботи мозкуДієта для активізації роботи мозку  Ми звикли до того, що дієта - це боротьба із зайвою вагою. Іноді дієта - це змушений лікувальний захід при захворюванні або після операції. Але виявляється, що певна дієта може стимулювати роботу ...
  • Зниження ваги без нанесення шкоди здоров’юЗниження ваги без нанесення шкоди здоров’ю Сьогодні великою популярністю користуються дієти, засновані на спеціальних принципах харчування, визначенні групи крові й т.п. Про переваги й недоліки таких дієт, а також про те, як досягтися з...
  • Обмеження солодкого й борошняного приводить до депресіїОбмеження солодкого й борошняного приводить до депресії Популярна дієта Аткинса й інші дієти, у яких різко обмежуються вуглеводи, можуть приводити до депресії. Як установили американські вчені з Массачусетского технологічного інституту, достатня кількі...
Комментариев нет.
 Рейтинг@Mail.ru