Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Последние публикации

Ню-Терапія або від чого вилікує…нагота?!

 Ню-Терапія або від чого вилікує…нагота?! Ви испробовали на собі незліченна кількість дієт, провели не один день у тренажерному залі, а зайві кілограми знову й знову вертаються?

Стоп, головне не зневірятися. Може, ваше тіло в такий спосіб вимагає до себе більше уваги, любові й — волі?

ЩО ТАКЕ НЮ-ТЕРАПІЯ

Це своєрідний курс лікування, що дозволяє позбутися багатьох комплексів. Його суть у тому, щоб привчити себе ходити будинку оголеної, займаючись при цьому звичайними по­вседенними справами.

ІЗ ЧОГО ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ

Першовідкривачами ню-терапії були, звичайно, Адам і Єва. Вони демонстрували друг перед іншому принадності свого тіла, не обертаючи уваги на вади. Адже нікому не відомо, була Єва стройняшкой або належала до категорії товстушок.

У первісному суспільстві люди також оголювалися без частки стиснення. І навіть зараз ЗМІ демонструють нам життя далеких африканських племен, у яких жінки не прикривають груди, а чоловіка лише злегка ховають свої гідності. Цих жінок не бентежать ні далекі від з­вершенной білизни зуби, ні форма або розмір грудей.

Вони не думають, яку модель бюстгалтера придбати, щоб груди видалися більше й привлекательнее. Сучасні аборигенки вільні від умовностей цивілізації. Більше того, вони мають унікальну здатність любити своє тіло з безліччю недоліків, які ми обов’язково зауважуємо на екрані телевізора. А головне, їх бажають чоловіка: повних і худих, безформних і струнких, з величезної, маленької, а то й повністю обвислою грудьми.

НЮ-КОМПЛЕКСИ

У нашому суспільстві нагота сприймається як лемент про сек­суальности. Нагое тіло — це сенсація (мова, звичайно, не про нудистів або эксгибиционистах, про яких варто говорити окремо). Нагота товстушки — сенсація подвійно, тому що вона викликає одночасно різні емоції: сміх, інтерес, відраза або ж, навпаки, сексуальне бажання в чоловіків. До речі, останні приховують свій явний інтерес до повних жінок по одній причині: банально бояться бути знедоленими й висміяними суспільством, яке диктує свої стандарти краси.

А бідні жінки продовжують горестно боротися із зайвими кілограмами. Доходить до того, що некоторые соромляться свого тіла, навіть якщо його форми… близькі до ідеальних! Усі тому, що внутрішні комплекси, на жаль, не зникають після чарівної дієти або дії косметичного крему. Що ж говорити про дам, схильних до повноти, яких оголитися на пляжі — просто катування!

МИСТЕЦТВО БУТИ ню

Якщо ви розв’язали сісти на дієту й прагнете добитися стабільного результату, ню-терапія буде гарним союзником на шляху до успіху. Знімаючи одяг, уявляйте собі, що разом з нею ви знімаєте проблеми, що нагромадилися за день. Трохи таких ню-сеансів — і потреба «заїдати» неприємності, додаючи собі зайві кілограми, яких не видне під шаром одягу, може зникнути назавжди.

А слабко зробити ню-фотосесію? Згадаєте жінок епохи Відродження. Натурниці з далекими від сучасних ідеалів формами викликали замилування в художників, були їх музами й надихали на написання світових шедеврів.

Спробуйте домовитися із власним тілом, і воно обов’язково поступиться, дозволивши вам скинути зайві кіло­грами. А може, ви розв’яжете, що вам це й не потрібно?..

Это тоже интересно!

 • чи Можна схуднути, якщо не є після шести: міфи й фактичи Можна схуднути, якщо не є після шести: міфи й факти
  Інтернет наповнений радами про те, як можна швидко схуднути, якщо не є після шести годин вечора. Виходить дуже просто: дотримуй цього правила й обов'язково схуднеш. Але от адже цікаво: в англійців час самого рясного приймання їжі - обіду припадає...
 • Як правильно пити воду для схудненняЯк правильно пити воду для схуднення
  Самий нешкідливий засіб для схуднення - це вода. Навіть доводити не потрібно, що вода необхідна для нормального функціонування людського організму, що полягає з неї на 72%. Існує думка, що люди часто плутають сигнали про голод і про спрагу, і пос...
 • Осення вегетаріанська семиденна дієтаОсення вегетаріанська семиденна дієта
  Ця дієта розрахована на тиждень. Уважно й акуратно зважуйте порції. Не збільшуйте порцію рослинної олії. Намагайтеся готовити їжу в посуді з антипригарным покриттям. Строгим вегетаріанцям ці дієти не підійдуть, тому що до їхнього складу включе...
 • Гімнастика на робочому місціГімнастика на робочому місці
  Фітнес на роботі Сидите цілий день на робочому місці, утоми? Настав час зайнятися гімнастикою на робочому місці! Таку гімнастику треба робити щодня, як у старі добрі часи, але вже без недоречного сміху й без занудливої принудиловки. Робоча гімна...

Оставить комментарий