Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Чоловіки VIP
 • Смутний веселун — Эдриан Броуди

  Эдриан Броуди народився 14 квітня 1973 року в Нью-Йорк Сіті, у родині шкільного вчителя й модної угорської фотожурналістки Сильвии Плачі, а своє дитинство провів у Квинсе....
  Подробнее

 • Красень Бен Аффлек

   Бенджамин Гиза Аффлек (або Эффлек) народився 15 серпня 1972 року в г. Беркли, Каліфорнія, США. Його батько — Тім Аффлек, у молодості, що також намагався стати актором,...
  Подробнее

Модні тенденції
Дієти
Огляд жіночих журналів

Народні методи заспокоєння нервів

Народні методи заспокоєння нервів Багато з нас страждають від надмірних стресів, більших навантажень і труднощів, як на роботі, так і будинку. Проблем менше не стає, а нерви — не залізні й треба намагатися хоч якось їх заспокоювати й приводити себе в норму. Нижче зібрано 25 рекомендацій того, як це можна здійснити:

1. Зробите 10-хвилинну прогулянку. Це допоможе тілу розслабитися й скинути напругу, що веде ктревоге.

2. Послухайте релаксационную або хоча б звичайну музику, яка вам подобається. Це допоможе вам відволіктися від міркувань острессорах.

3. Зупините нав’язливі думки. Ще краще буде інтенсивно попрацювати на природі.

4. Перестаньте говорити про ваше минуле. Якщо у вас це так просто не виходить, звернетеся по допомогу до фахівця. Незабаром знову спробуйте не відставати від життя, живете сьогоденням і забудьте минуле.

5. Дихаєте повільно. Так ви зможете частково зняти випробовуване вами напруга.

6. Порахуйте до десяти. Ця техніка допоможе вам підтримати концентрацію й уникнути необдуманих слів і вчинків, про яких згодом ви б пошкодували.

7. Використовуйте позитивні аффирмации. Підбадьорлива розмова із самим собою — корисне приймання, яке ви можете використовувати в будь-який час, щоб уникнути нервового зриву або втрати контролю над почуттями й емоціями.

8. Бережіть себе! Не варто дорікати й лаяти самого себе — це тільки збільшить стрес.

9. Поспите або хоча б злегка прикорните. Відпочинок дуже важливий для турботи про ваше тіло. Коли ви утомлюєтеся, ви стаєте дратівливими й нервовими, що може привести до проблем зі здоров’ям.

10. Поговорите із другом родини. Поділившись своїми стражданнями з людиною, якій ви довіряєте, ви зможете знизити напругу й навіть знайти вихід зі сложившейся ситуації.

11. Уникайте кофеїну — це сильний стимулятор, він може привести до підвищеної напруги.

12. Спробуйте масаж. Це позитивно відіб’ється на м’язовому тонусі. Ваші м’язи можуть бути напружені, що веде кстрессу.

13. Керування часом (тайм-менеджмент). Ставте пріоритети й використовуйте час мудро. Виконуйте справи в порядку їх значимості.

14. Не поспішаєте. Це погана звичка, яка може привести до проблем у майбутньому. Це також і непотрібний стрессор, який можна уникнути.

15. Уникайте надмірного робочого навантаження. Ви повинні постаратися збалансувати час між роботою й родиною. Переробляючи, ви можете одержати серйозні проблеми зі здоров’ям, а недолік особистого часу може привести до погіршення відносин у родині, включаючи стреси й депресії.

16. Просите допомоги. Може бути дуже корисно одержати допомогу або раду від своїх домашніх або друзів у важкий для вас час.

17. Зробіть що-небудь веселе, забавне. Гумор завжди допомагає в боротьбі зі стресом і дуже корисний по життю в цілому.

18. Живете сьогодні й плануйте на завтра. Не перевантажуйте себе турботами й плануванням, які можуть почекати.

19. Ведіть щоденник. Залишаючи на папері ваші міркування й почуття, ви дозволяєте проблемам швидше залишати вас.

20. Смійтеся й посміхайтеся більше. Це відмінна релаксационная практика, що дозволяє залишатися в гарному настрої й зберігати позитивне відношення до, що відбувається. Подивитеся смішне шоу, фільм або сходите в розважальний клуб.

21. Орли не полюють на мух. Навчитеся ігнорувати дрібні неприємності (наприклад, втрата грошей, забування предметів, взаємодія з «складними» людьми й ін.). Якщо це не варто вашого часу й це можна проігнорувати — проігноруйте це й не оглядайтеся назад.

22. Прибиритесь у будинку. Приведення будинку в порядок — відмінний засіб для зняття стресу й підвищення відчуття комфорту.

23. Будьте оптимістичні! Перестаньте бути негативно настроєним — вам же самому із собою й взаємодіяти весь день, кожний день.

24. Перестаньте намагатися бути ідеальним. Ніколи й ніщо не стане таким. Це тільки приводить до неправильних очікувань, що ведуть до надмірних стресів у певних ситуаціях.

25. Перестаньте намагатися все контролювати. Навчитеся розслаблюватися й робити те, що ви можете. Непросто прийняти факт того, що щось ви контролювати можете, а щось — ні, але це дуже допомагає в сучасному світі, повному стресів. Це також відмінний приклад того, які ваші пріоритетні мети.

 

Это тоже интересно!

 • Проводимо профілактику захворювань щитовидної залозиПроводимо профілактику захворювань щитовидної залози
  Проблеми із щитовидкой зустрічаються в жінок у вісім раз частіше, чим у чоловіків. Дисфункция щитовидної залози сприяє виникненню невмотивованих емоційних сплесків. Причому нерідко перепади настрою й дратівливість бувають у таких пацієнток єдиними с...
 • Чому корисно пити молоко ранками?Чому корисно пити молоко ранками?
  Перший ковток у житті дитини - молочний. Чому б не починати кожний новий день із молока? Адже воно, завдяки безлічі корисних вітамінів, здатне забезпечити організм силами на цілий день. Чому ж так особливе молоко? 1. Молоко здатне забезпечи...
 • Синдром нічного переїдання: як подолати із собоюСиндром нічного переїдання: як подолати із собою
  Дивно, не чи правда? Удень ми проявляємо неймовірну витримку, харчуємося лише здоровішою, низькокалорійною їжею, але як тільки наступає вечір, сила волі раптом куди те зникає й за кілька годин перед сном ми починаємо спустошувати холодильник. Тому що...
 • Фреш — уживаємо обережноФреш — уживаємо обережно
  Усі ми чуємо, що свежевыжатые соки (фреши) смачні й полезны. Але разом із цим лікарі рекомендують уживати фреши як профілактику й лікування деяких захворювань. Звідси напрошується висновок: соки треба вживати обережно, враховуючи багато факторів. От ...

Оставить комментарий