Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Последние публикации

Непрямі симптоми хвороб, що наближаються

Непрямі симптоми хвороб, що наближаються, Існують очевидні причини шукати медичної допомоги, і вони добре відомі. Пропонуємо вашій увазі список з одинадцяти симптомів, не настільки очевидних, однак не менш настораживающих.

Звичайно, урахуйте, що виразність їх може бути різна. Проте, якщо один або кілька цих ознак ви спостерігаєте в себе або своїх близьких, краще звернетеся до лікаря.

1. Непояснена втрата ваги

Якщо ви худнете, не прикладаючи при цьому ніяких зусиль. Істотною втратою ваги вважається втрата 5% ваги за місяць або 10% — за рік.

Ця ознака може свідчити про дуже багатьох захворювання, в основному ендокринного характеру — дебют ювенального діабету, гіперфункція щитовидної залози (гипертероидоз), депресія, захворювання печінки й цілий загін онкологічних і неонкологічних захворювань. Також можливі розлади засвоєння живильних речовин.

2. Невиправдана спрага

Цілком імовірний симптом цукрового діабету, що розбудовується.

3. Дивна температура

Тривала низька температура — привід для звертання до лікаря. Подібний симптом може супроводжувати гіпофункцію щитовидної залози. Тривала субфебрильная температура, наприклад 37,3, — також привід для лікарського інтересу. Звичайно, просто висока температура — 38 і вище — безумовний сигнал для виклику медичної допомоги.

4. Отдышка або важко дихати

Безумовно, не ідеться про закладений ніс або отдышке після навантажень. Важко дихати при обструктивних легеневих хворобах: запаленні легенів, бронхіті, туберкульозі, астмі, серцевій недостатності, емболії й дуже, дуже багатьох серйозних хворобах.

5. Непояснені зміни стілець

Шукайте медичної допомоги в наступних випадках: сильна діарея протягом двох днів; средневыраженная діарея протягом тижня; відсутність стільця протягом тижня; кривавий понос; кал радикально чорного кольору.

Серед причин — інфекційні, травматичні й онкологічні захворювання.

6. Зміни у свідомості або настрої

Необхідно звернеться до лікаря у випадку раптового або поступового помутніння свідомості, дезорієнтації, раптових приступах агресії, галюцинаціях. Можуть бути ознаками інфекційних захворювань, черепно-мозкової травми або гіпоглікемії.

7. Нові для вас або більш сильні головні болі (особливо після 50 років)

Раптові й сильні головні болі, що особливо супроводжуються блювотою, нудотою, зміною свідомості, відчуття, ознобом, утрудненнями мови — підстава для надання негайної лікарської допомоги. Болі, які почалися або підсилилися після травми голови — також.

8. Короткочасні розлади зору, мові або координації

Можуть бути ознаками ИБС (ішемічної хвороби серця) або інсульту. Якщо у вас: раптове оніміння однієї сторони особи або кінцівок; раптова втрата або погіршення зору; ви не можете говорити й із труднощами розумієте, що говорять вам; раптовий головний біль; порушення координації — негайно звернетеся до лікаря.

9. Спалаху світла

Можуть бути початком відшарування сітківки ока. Своєчасне втручання врятує вам зір.

10. Відчуття ситості, хоча ви з’їли менше звичайного

Якщо почуття ситості приходить раніше звичайного для вас, якщо з’являється нудота й блювота — вам слід приділити цьому увага. Може бути викликане цілим списком онкологічних захворювань.

11. Гарячі або почервонілі суглоби

Артрити, запальні процеси різного роду стоять за цими симптомами.

Это тоже интересно!

 • Довідайтеся про основні причини хворій у ногахДовідайтеся про основні причини хворій у ногах
  Після довгої ходьби й підгортання грядок біль і утома в ногах - явище цілком закономірне. Але часом біль у ногах - це своєрідний звоночек про неполадки в організмі. Яких? 1-я причина. Варикоз Через порушення відтоку венозної крові тиск у посу...
 • Топ-10 самих безпечних для талії фруктівТоп-10 самих безпечних для талії фруктів
  З наближенням літа ринкові прилавки пестрят достатком найрізноманітніших фруктів. чи Знаєте ви, які з них найбільш безпечні для вашої талії? Номер 10. Персик Калорійність: 40 ккал на 100 гр. Персик є низькокалорійним дієтичним продуктом, ...
 • Лікування кедровими горішками по народних рецептахЛікування кедровими горішками по народних рецептах
  Цілющі, а також живильні властивості кедрових горішків пояснюються багато в чому якісним змістом білків, жирів, і вітамінів. Жир кедрових горішків від інших жирів відрізняється високим змістом поліненасичених кислот, особливо линолевой. Також кед...
 • Народні методи заспокоєння нервівНародні методи заспокоєння нервів
  Багато з нас страждають від надмірних стресів, більших навантажень і труднощів, як на роботі, так і будинку. Проблем менше не стає, а нерви - не залізні й треба намагатися хоч якось їх заспокоювати й приводити себе в норму. Нижче зібрано 25 реко...

Оставить комментарий