Як доглядати за шкірою восени?

 Як доглядати за шкірою восени?  Найбільший ворог шкіри це сонце. Не забувайте про цей ні восени, ні взимку. Користуйтеся сонцезахисними кремами завжди, коли виходите на вулицю. Це охоронить вашу шкіру від руйнівної дії ультрафіолетових променів, а значить — від передчасного старіння, і від ракових захворювань.

Із приходом осіни й поганої погоди шкіра більше страждає від дегідратації. Позначається на її стані й дія штучного обігрівання приміщень. Усе це пересушує шкіру особи, тому використовуйте будь-який момент, щоб відновити її потреби у волозі. Для цього знадобляться зволожуючі креми й лосьоны для тіла, які потрібно наносити після кожного миття шкіри.

Такий метод косметології, як мезотерапия з вітамінами для особи, шиї й зони декольте допоможе шкірі відновити загублені нею влітку блиск і свіжість у результаті агресивної дії сонця, води й вітру.

Не залишайте восени без уваги шкіру губ і рук. Вони потребують зволожуючих і живильних кремів.

Відмовтеся від занадто гарячої води під час миття тіла. Використовуйте для миття найбільш м’які (мінімально лужні) мийні засоби. Вони є найменш агресивними й допомагають зберегти нормальний кислотно-лужний баланс шкіри, що захищає її від багатьох руйнуючих факторів.

Підтримуйте в житлових приміщеннях адекватний ступінь вологості. Щоб не пересушувати повітря опаленням, користуйтеся увлажнителями повітря або ж просто поставте в кожній кімнаті ємності сводой.

Не забувайте про те, що для благополуччя вашого організму, і в тому числі шкіри, необхідно ухвалювати не менш 2 літрів рідини щодня. Дорогі читачі, якщо ви читаєте цю статтю не на сайті Посольства медицини, то вона запозичена там неправомочне.

ТМ JEAN D’ARCEL (Жан Дарсель)

Популярний бренд французької якісної косметики має унікальні властивості які не шкодять вашій шкірі. Низька ціна робить цю косметику доступною для дуже великого кола людей. Зайшовши в магази www.happylady.com.ua, Ви в цьому переконаєтеся!

Фахівці в косметології рекомендують у літній період не користуватися кремами для особи, що містять ретиноиды й гликолевую кислоту. Зараз прийшов час повернутися до застосування цих ефективних косметичних засобів, що перешкоджають старінню шкіри.

Нерідко наприкінці літа на особі виникають нові пігментні плями. Це — наслідок надмірного впливу на шкіру сонячних променів. Ці плями потрібно обов’язково показати дерматологові, і, якщо медичного контролю над ними не потрібно, то ефективну допомогу можуть виявити фахівці вкосметологии.

Якщо ви вважаєте, що вам потрібна спеціалізована допомога експертів у косметології або пластичній хірургії, то осінь — це кращий період року для того, щоб почати лікування, оскільки багато техніків (пилинг, лазерна терапія) не рекомендується проводити влітку.

Осінь — це час, коли процес випадання волосся йде більш інтенсивно, тому не варто розбудовувати, якщо ви помітили, що у вас випадає більше волось. У випадку сумнівів звернетеся за консультацією кдерматологу.

Деякі хронічні захворювання шкіри можуть ускладнюватися восени. Серед них — псоріаз, атопический і себорейний дерматит і ін. У цьому випадку не затягуйте з відвідуванням лікаря. Чим раніше ви почнете адекватне лікування, тем простіше й швидше вдасться впоратися із загостренням захворювання.

Василенкова Тетяна

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru