Як зберегти здоров’я вагітної жінки й майбутньої дитину

У житті вагітної жінки вагітність це відповідальний період. У цей час жінкам потрібно велика увага приділяти своєму здоров’ю. Однак не все знають, що в ході вагітності буде корисно, а що може нашкодити здоров’ю жінки. Як зберегти здоров’я вагітної жінки й майбутньої дитину, залежить від правильного харчування й від здоровішого образа життя.

Як зберегти здоров’я вагітної жінки?

1. Займайтеся спортом.
У ході вагітності повинна бути присутнім фізична активність, але не така інтенсивна, яка була до вагітності. Уникайте фізичних вправ, при яких ви швидко потієте, при яких була б навантаження на область живота. У якості вправ майбутнім мамам дуже підійдуть плавання й піші прогулянки.

2. Пийте рідину.
Вагітним жінкам щоб не було додаткового навантаження на бруньки, засікши, зберегти баланс в організмі, потрібно випивати в день по два літри води.

3. Висипайте.
У період вагітності відчувається утома, яка зв’язана з усіма змінами, що відбуваються в організмі жінки. Тому потрібно більше спати вночі, а днем спати по годині.

4. Добре харчуйтеся.
Вагітній жінці необхідно часто харчуватися й невеликими порціями, зменшити вживання жирної й солодкої їжі.

5. Більше відпочивайте.
Поменше переживайте, уникайте стресових ситуацій, не варто загострювати увагу на своїх проблемах.

6. Ухвалюйте фолиевую кислоту.
Жінці перші дванадцять тижнів вагітності необхідно ухвалювати фолиевую кислоту, вона допоможе уникнути, того, щоб не народилася дитина з різними дефектами.

Здоров’я жінки.

У ході вагітності потрібно уникати:

1. Паління.
Те, що жінка ухвалює при вагітності, надходить до дитини через плаценту, сюди входять і токсини. Не рекомендується курити в ході вагітності.

2. Уникайте «небезпечної» їжі.
До шкідливої їжі ставляться сири зі цвіллю, не стерилізована їжа, печінка, тому що ця їжа містить листериозную бактерію. Утримуйтеся від нежареного м’яса птаха, свинини, нежарених або недоварених яєць.

3. Уникайте алкогольних напоїв.
Ще не доведена, яка кількість алкогольних напоїв буде безпечно, щоб дитина народилася здоровішим. Тому лікарі радять у період вагітності відмовитися від алкоголю.

4. Коли з’явилися перші симптоми, які вам здадуться дивними, або яких у вас раніше не було, потрібно звертатися до лікаря. Це можуть бути блювота й нудота на останніх місяцях вагітності, коли на руках чешеться шкіра.

5. Не пропускайте приймань лікаря, не ухиляйтеся від того, щоб регулярно здавати аналізи.

6. Не ухвалюйте гарячі ванни.
У період вагітності не ухвалюйте гарячі ванни, тому що вони знижують кров’яний тиск, ви можете просто знепритомніти.

7. Уникати стресів.
У ході вагітності сильний стрес може спровокувати передчасні пологи, і вплинути на вагу дитини.

Організм вагітної жінки випробовує навантаження, а також організм майбутньої мами випробовує недолік корисних речовин. Дефіцит того або іншої речовини відбивається на стані шкіри, зубів, волосся вагітної жінки. Майбутній мамі, не слід погано ставитися до себе й своєму здоров’ю, потрібно в цей період стежити за собою, зайнятися своєю зовнішністю.

Коли жінка виношує дитину, її шкіра стає дуже чутливої й ніжною. У цей час краще перемінити звичний крем, на крем, який підійде для вашої сухої шкіри, і добре зможе зволожити її. Найкраще вибирати крему на рослинній основі. У період вагітності в жінки з’являються пігментні плями. Не користуйтеся отбеливающими препаратами, вони шкідливі для дитини. Після пологів пігментація пройде.

Повнота ускладнює вагітність.
Повні жінки можуть скинути трохи зайвих кілограм, і дитина народиться здоровішим, з нормальною вагою. А от якщо мами будуть набирати кілограми, тоді й дитина може з’явитися із зайвою вагою. Жінки з нормальною вагою, то під час вагітності можуть набрати від 11 до 15 кілограм, для повних жінок рекомендується додати не більш 6 кілограм. Повним жінкам під час вагітності дуже важко скинути вагу, тому, задовго до зачаття дитини їм потрібно вести здоровіший, нормальний спосіб життя.

На вагу жінки може вплинути.
Сон, фізичні навантаження, харчування, але виявляється, важливим фактором буде те, як жінка сприймає свою фігуру. Згідно з дослідженнями було встановлено, що ті жінки, які до вагітності були незадоволені фігурою, набрали багато зайвих кілограмів, у порівнянні з тими жінками, які ставилися до своєї фігури з любов’ю. Якщо жінка себе вважає повної, то вона буде переїдати під час вагітності. По дослідженнях учених жінка з нормальною вагою набирають до 15 кілограм, а повні вагітні жінки в період вагітності повніють до 11 кілограм.

Харчування при вагітності.
Відомо, що дитина харчується за рахунок організму матері. І для розвитку дитини йому потрібні вітаміни, солі, вуглеводи, жири, білки кисень, і всі ті речовини, які надходять із організму матері. Заставою здоров’я матері і її майбутнього дитини є правильне харчування.

Харчуватися потрібно невеликими порціями 5 раз у день. Забороняється вживати в їжу — консерви, копченості, кисле, солоне й гостре. М’ясо потрібно є у вареному виді, а в другу половину вагітності його потрібно скоротити до 3 раз у тиждень. З жирів потрібно вживати легкоусвояемые — риб’ячий жир, яйця, жовток, вершкове масло.

Небажане вживати проносне. Щоб не було набряків ніг, обмежити вживання солі, вона затримує рідину в організмі й викликає набряки у вагітних жінок. Щоб кишечник нормально функціонував, потрібно регулювати його роботу прийманням грубої їжі — до 600 грам чорного хліба, повинен бути сир, сметана, кисляк, молоко, фрукти, компот, каші і так далі.

У висновку скажемо, що здоров’я майбутньої дитини й самої жінки під час вагітності, залежить від правильного харчування, від здоровішого способу життя. Щоб зберегти здоров’я будующему дитині й собі, вагітна жінка повинна приділяти собі підвищена увага. Дотримуючись цих рад і рекомендаціям, можна зберегти своє здоров’я, упоратися з різними неприємними явищами й народити здоровіше маляти.

Козак Вероніка Вікторівна

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru