Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Чоловіки VIP
 • Смутний веселун — Эдриан Броуди

  Эдриан Броуди народився 14 квітня 1973 року в Нью-Йорк Сіті, у родині шкільного вчителя й модної угорської фотожурналістки Сильвии Плачі, а своє дитинство провів у Квинсе....
  Подробнее

 • Красень Бен Аффлек

   Бенджамин Гиза Аффлек (або Эффлек) народився 15 серпня 1972 року в г. Беркли, Каліфорнія, США. Його батько — Тім Аффлек, у молодості, що також намагався стати актором,...
  Подробнее

Модні тенденції

Як побороти залежність від паління

 Як побороти залежність від палінняПаління — зло. Якщо хтось затверджує зворотне або ухвалюється сперечатися — запитаєте його про те, праг би він бачити курящими своїх дітей. В усьому світі ведеться боротьба з нікотиновою залежністю, і багато прагли б припинити свій «роман» із сигаретою. Але тому-те вважається, що зробити це вкрай важко. Зовсім ні, якщо діяти послідовно.

Крок №1. Розв’язок

Що найважливіше в будь-якій справі? Правильна відповідь — мотивація. Щоб припинити курити, вам необхідно знайти в собі мотивацію. Підійде кожна — і позитивна, і негативна. Аби тільки вона посувала саме вас до відмови від сигарети. Вивчайте інформацію про шкоду паління; шукайте в ньому плюси; жахайтеся картинкам зі світлинами ракових пухлин і ампутованих кінцівок; підраховуйте кількість зекономлених за рік грошей, якщо ви відмовитеся від сигарет, і придумуйте, на що ви витратите ці гроші. Шукайте, у чому ваша вигода від припинення паління.

Крок №2. План

Заплануйте день, коли ви припините курити. Це дуже важливий момент. Не знизити дозу, не почати курити на дві^-двох-одну-дві пачки в день менше. А кинути зовсім. Назвіть його «День мого звільнення» і обведіть червоним у календарі. Настройте себе на те, що він — свято, яке ви даруєте самому собі. Не чорні часи, коли ви станете чоло в чоло зі своєю залежністю, а саме свято — щось начебто Нового Року.

Постарайтеся запланувати день своєї відмови від тютюну на час, коли навколо вас не буде курящих товаришів по службі, членів родини і т.д. Зрештою, поберіть відпустку. Справа того коштує.

Придумайте ритуал, який як би «заякорить» для вас ваш розв’язок жити без сигарет. Нехай це будуть похорон останнього «бичка», що залишився від останньої викуреної напередодні сигарети. Або щось ще.

Крок №3. Заповнити порожнечу

Спробуйте зрозуміти, що сигарета займала у вашому житті певну нішу. І щоб не повернутися до цієї пагубної звички або, того гірше, не замінити її на щось ще більш шкідливе, вам не можна залишати цю нішу пустувати.

Придумайте, чому ви займете її. Нехай це буде спорт, якесь хобі, риболовля. До речі, спорт урятує вас від надлишкової ваги, що часто з’являється в людей, що припинили курити. Запасіться абонементом у спортзал або купите собі велосипед.

Крок №4. Адаптація

Не перевіряйте свою силу волі — не тримаєте будинку сигарет і курильних приналежностей: запальничок, попільниць, трубок і тому подібного. І різного роду електронних гаджетов, що імітують паління, теж. З ними ймовірність вашої відмови прагне до нуля. Крім того, на час адаптації до здоровішого способу життя відмовтеся від алкоголю, міцного кава й інших продуктів, що провокують у вас бажання закурити. Уникайте курящих компаній.

Якщо не покладаєтеся на власні сили, удайтеся до послуг психотерапевта й медикаментозним засобам. Добре рятує від симптому скасування препарат Табекс. Тільки не захоплюйтеся ним і строго випливайте інструкції, інакше ризикуєте підмінити одну залежність інший.

Крок №5. Фіксація плюсів

Фіксуйте позитивні зміни й радійте ім. Можете навіть улаштовувати собі по їхньому приводу маленькі свята з кульками й тістечками. Приводів найдеться багато. Через кілька днів після відмови від сигарет до вас повернеться смак, загостриться нюх, перестане пахнути тютюном одяг, та й волосся мити 2 рази в день більше не прийде ніколи. Потім пропадуть задишка, ранковий кашель, посвіжіє й помолодіє шкіра, вирівняється колір нігтів.

И найголовніше: усвідомте себе некурящим. Ви, що не кидає курити курець, що не був. У той самий день відмови від нікотину ви усвідомлено стали здоровішою некурящою людиною.

Это тоже интересно!

 • Профілактика молочарки: на крок спередуПрофілактика молочарки: на крок спереду
  Профілактику молочарки потрібно дотримувати для запобігання появи захворювання в людей, які входять у групу ризику: пацієнтів цукровим діабетом, осіб із хворобами крові, з імунодефіцитом і іншими важкими розладами, а також пацієнтів, які проходили ку...
 • Довідайтеся про основні причини хворій у ногахДовідайтеся про основні причини хворій у ногах
  Після довгої ходьби й підгортання грядок біль і утома в ногах - явище цілком закономірне. Але часом біль у ногах - це своєрідний звоночек про неполадки в організмі. Яких? 1-я причина. Варикоз Через порушення відтоку венозної крові тиск у посудин...
 • Повноцінне харчування й траволікування для гипотониковПовноцінне харчування й траволікування для гипотоников
  Особлива увага слід приділити харчуванню, яке повинне бути повноцінним і сбалансиро­ванним. Необхідно є 4 рази вдень. У раціоні повинна бути молочно­рослинна їжа, а також фрукти й городин, і природно продукти, які містять повноцінні білки. На сн...
 • Прості домашні маски для жирної шкіриПрості домашні маски для жирної шкіри
  Жирна шкіра виглядає грубої, блискучої. Іноді по виду вона нагадує апельсинову кірку. шкірне сало, Що виділяється в надлишку, з'єднуючись із відірваними лусочками шкіри й пилом, утворює пробки в отворах сальних залоз - комедоны («чорні крапки»), на н...

Оставить комментарий