Жіночий журнал / Рубрика Здоров'я / Огляд жіночих журналів / Пост "Як кинути курити: ради колишнього курця"

Як кинути курити: ради колишнього курця

3 Ноя 2012 | Автор: admin | Комментарии отключены

 Як кинути курити: ради колишнього курцяНа сьогоднішній день у ЗМІ так багато інформації про шкоду пристрасті до тютюну, що ставати незрозумілим, як можна, знаючи все це, продовжувати курити. Дивно, так?..

Не так уже, якщо небагато придивитися. Жовті, тендітні зуби, що згнили легені в поперечному розрізі, що жахають світлини якихось людей з не менш жахливими пухлинами — от що нам показує ЗМІ. Проте, це не вирішує проблему, тому що увага однаково сконцентрована на процесі споживання тютюну.

Але вихід є! І він настільки простий, що спочатку видасться просто чудом.

От тільки представте, що було б, якщо ви кинули курити.

- Різко підвищується стрессоустойчивость, працездатність, настрій усе частіше й частіше буває на висоті

- Як наслідок, життєва позиція стає більш активної, до вашої думки починають прислухатися усе більше й більше людей

- Навіть секс і той починає приносити більше задоволення, як вам, так і вашому партнерові (партнерам).

Як?.. Подобатися такий стан справ? Якщо так, те, не замислюючись, переходимо до головного питання,

Як же кинути курити?

Для цього необхідно всього лише розв’язати незначний ряд проблем

1. чи Тягне вас покурити, коли ви чому-небудь раді?..

Мене, наприклад, ні, як і багатьох людей. Чому? Так тому що не навіщо це робити. Так що прямо зараз починаємо радувати себе. Згадаєте про малі радості, яких не зауважує тільки сліпі, або хобі, яким би вам хотілося зайнятися, або стовідсотковий варіант придбати книжку з, що цікавить для вас тематикою й поступово глибшатися, стаючи. Простіше говорячи, горсточка позитива й щіпка креатива й у вас усе вийти.

2. Ви вважаєте, що паління сигарет у важких життєвих ситуаціях допомагає заспокоїтися? Допомагає знайти вірний розв’язок проблеми?

На жаль, це всього лише стереотип, якого давно вже треба було вирвати з коріннями із суспільної свідомості. Якби це так і було, то в Россі, у країні, що займає третє місце по пристрасті до тютюну, не залишилося б ніяких проблем. Але, на жаль, поки все свідчить про зворотний.

Так що прямо зараз беремо за правило, що якщо ви будете вести здоровіший спосіб життя, то вийти зі складної ситуації, навіть якщо ця сама ситуація й виникне, для вас буде не складніше, чим випити сподіваюся.

3. Багато чи у вашому оточенні людей, які вас цікавлять винятково в силу того, що розділяють ваша пристрасть до тютюну?

Коли я тільки й робив, що намагався кидати курити, я не приділяв величезну увагу цьому питанню. Як наслідок, я й не міг кинути. Проте, трохи пізніше я зважився на експеримент. Просто розв’язав на якийсь час не зауважувати курящих друзів. І адже допомогло. Звичка постійно тягтися в кишеню за черговою сигаретою зникла. чи Можна це вважати досягненням?.. По-моєму, так. Адже не про чи такий результат мріє в душі кожний з курців???

Підводячи підсумок, хочеться також сказати, що якщо ви дійсно розв’язали змінити своє життя в кращу сторону, то для початку вам треба забути про одну маленьку, але дуже шкідливу звичку. Догадуєтеся про яку?.. Так, так, саме про цю.

Не варто обманювати себе й говорити, що це остання сигарета, і ви більше не будете.

Не варто також забувати, що ваша пристрасть до тютюну також впливає на близьких вам людей. І на кого воно більше впливає тут ще потрібно посперечатися!

Так що беремося за розум і починаємо робити з нашого життя казку. Від вас потрібно лише згадати про здоровіший спосіб життя, а далі все відбудеться саме собою, от побачите!

 

Это тоже интересно!

  • Дихальна гімнастика для схудненняДихальна гімнастика для схуднення  чи Могли ви догадатися, які рекомендації з ефективного зниження ваги для людей є найбільш важкими для виконання? Це регулярні фізичні вправи. І, незважаючи на їхню неймовірну ефективність, для бі...
  • Дієта для активізації роботи мозкуДієта для активізації роботи мозку  Ми звикли до того, що дієта - це боротьба із зайвою вагою. Іноді дієта - це змушений лікувальний захід при захворюванні або після операції. Але виявляється, що певна дієта може стимулювати роботу ...
  • Обмеження солодкого й борошняного приводить до депресіїОбмеження солодкого й борошняного приводить до депресії Популярна дієта Аткинса й інші дієти, у яких різко обмежуються вуглеводи, можуть приводити до депресії. Як установили американські вчені з Массачусетского технологічного інституту, достатня кількі...
  • Продукти які приводять до ожирінняПродукти які приводять до ожиріння Це ціле випробування. Особливо кривдно, коли в один момент кілограми перестають іти. Але я, певен, Ви в курсі, що навіть після досягнення бажаного ваги в 9 випадках з 10 скинуті кілограми вертають...
Комментариев нет.
 Рейтинг@Mail.ru