Визнання в любові першої — бути або не бути?

Визнання в любові першої - бути або не бути? Любов, усі ми з нею в житті зустрічалися. І щораз, коли серце починає битися небагато швидше від присутності когось, мучать питання, що робити і як бути. чи Говорити жінці про свою любов першої, або почекати, поки улюблений чоловік зробить це сам? Мабуть, ця дилема, яку кожний дозволяє, як може й, виходячи з конкретної ситуації.

Говорити або не говорити, от у чому питання

Можна із упевненістю сказати одне, поспішати з визнанням не варто. Любов — це почуття, у якому треба бути впевненим на всі сто відсотків, щоб розповісти про нього комусь ще. Дуже часто любов’ю називають прихильність, симпатію, закоханість, потяг, зрештою. І тільки згодом, коли перша хвиля пристрасті й інтересу вщухає, починається усвідомлення того, що саме зв’язує двох людей, і що притягає. Тому, якщо хтось вам дуже подобається, насолоджуйтеся спілкуванням і не поспішаєте говорити слово «люблю». Тому що воно до чимало зобов’язує, і часом відлякує.Мабуть, можна із упевненістю говорити про те, що є два типи чоловіків, вірніше навіть типу відносин. У першому випадку, вимовлене визнання в любові з боку жінки викличе сум’яття й можливе навіть паніку. Цей той випадок, коли чоловік не був настроєний на серйозні відносини й мав намір обійтися легким фліртом. Можливо, були навіть просто дружні або ділові відносини. Як тільки слова «я тебе люблю» були вимовлені, вони діють як червона картка під час гри у футбол, а за цим, як відомо, випливає видалення гравця з поля. Так і чоловік з більшою часткою ймовірності постарається зробити все можливе, а часом і неможливе, щоб звести спілкування на «немає».
Інше питання, коли романтичні відносини були приємні й потрібні обом. Коли зустрічі були довгоочікуваними, і 24-х годин у добу було мале, щоб насолодитися спілкуванням один з одним. Тоді визнання в любові буде нести зовсім інші наслідки й переживання. Звичайно, можна сказати «я люблю тебе», коштуючи на сходовій клітці, або в парку на ослоні. Але можна й усе облаштувати таким антуражем, що забути про вимовлені слова просто не вийде.

 Як це зробити першої
Коли відносини тривають уже досить довго, і ви певен у тому, що парубок відповідає вам взаємністю, можна зробити перший крок для того, щоб перевести відносини на новий щабель. Нерідко чоловіки виявляються боязкими й нерішучими, тому доводиться брати ініціативу у свої руки й говорити «я люблю тебе» першої. От кілька прикладів того, як це вже зробили одного разу:


1. Вони були разом уже пари місяців. Комусь цей строк здасться маленьким, але Ольга була впевнена, що любить. Упевненості на всі сто відсотків у тому, що Олег любить її так само, не було. Багато в чому, тому що він був небагато боязкий, а ще й потайливий. Однак вона вирішилася сказати йому про свої почуття перша, тому що тримати все в собі не було ні сил, ні бажання. Вона призначила зустріч у парку, на тому ослоні, де вони провели свій перший вечір удвох. Придя заздалегідь, вона повісила на ослін заздалегідь приготовлений листок паперу. Місце було досить відокремлене, тому вона майже не хвилювалася із приводу того, що хтось інший це побачить. На листку було перераховано 100 причин, чому Олег подобається Ользі. І останнім було простої, але таке багатозначне «я люблю тебе». Звичайно, коли Олег прийшов, він побачив листок, а не Ольгу. І тільки після прочитання подзвонив улюбленої, щоб сказати, як він її любить.

2. Світлана чекала визнання від Юри довго. Вони вже не просто зустрічалися, а пари місяців жили разом. Але довгоочікуваних слів вимовлене так і не було. Юрій уважав, що це саме собою мається на увазі, адже не став би він жити з дівчиною, яка йому байдужна. А Світлані не вистачало цих ніжних слів. Коли його не було будинку, Світлана розклала по всьому будинкові конверти, у певній послідовності. Причому щоб знайти кожний наступний конверт, необхідно виконати умову, описане в попередньому. Приміром, конверт міг лежати під яким-небудь ящиком, який треба було викинути. Або у ванною на новій піні для гоління. Останній конверт лежав у поштовій скриньці, яка Юра завжди перевіряв перед виходом на вулицю. Саме в ньому Світлана сказала те, що дуже прагла почути від свого улюбленого. Юрій не став чекати й мучити улюблену довгим очікуванням — смс, яке включало всього одне слово «люблю», було відразу відправлене Світлані.

3.  Їх поєднувало загальне захоплення — футбол, улюблена команда й навіть суботні матчі. Непомітно для двох їх стало тягти друг до друга й незабаром уже й дня не могло пройти, щоб Максим і Наташа не проводили б час разом. Усе частіше обоє замислювалися про те, що це вже не просто дружба, а сама справжня любов. На перший крок вирішилася Наташа. Щоб зізнатися своєму коханому в любові, вона замовила в кондитера спеціальний торт у формі футбольного м’яча, на якому був напис кремом «З’їж мене й довідаєшся таємницю». Усередину торта Наталя попросила кондитера покласти пластмасову кулю із вкладеним листом-визнанням. Максим був торкнутий таким визнанням і радий, що його почуття, про яких він не зважувався сказати, виявилися відповідними

Те, як ви вирішитеся сказати про свої почуття коханій людині, залежить від вашої фантазії, тих обставин, які вас зблизили й, звичайно ж, особистих якостей коханого. Але от чого не варто робити, так це наступного:

Як усе зіпсувати!

Визнання в любові, та ще й першої, це звичайно відповідальний крок, який вимагає рішучості й упевненості в тому, що це потрібно вам обом. Якщо хтось думає, що полум’яні почуття будуть потрібні тому, кому ви байдужні й не цікаві, то він дуже помиляється. Це буде лише вагомим доводом, щоб обмежити, а можливо й зовсім припинити відносини з вами. Але зіпсувати відносини неспритним визнанням, навіть коли любов взаємна, теж можна. Насамперед, це можна зробити визнанням через третю особу. Ніколи й ні за яких умов не засилайте парламентера, щоб розповісти коханій людині про свої почуття. Навіть якщо це краща подруга або його кращий друг. Усі що стосується відносин і тим більше ваших почуттів, ця тільки ваша справа й нікого іншого.
Так само не варто робити це тоді, коли відносини ще тільки зароджуються. Звичайно, жінкам властиво оцінювати чоловіка в перші секунди знайомства, і якщо вона зважується на відносини, цілком імовірно, як потенційний чоловік або батько її дітей він уже зацікавив, навіть якщо це ще й не усвідомлено. До того ж жінки більш емоційні. Ухвалюючи всі занадто близько до серця, уже через пару днів, ви готові всім подругам повідати про те, як закохані. Чоловіки ж більш розважливі й раціональні. Та й на першому місці в них коштує все-таки секс, а не емоційна складова відносин. Тому жінки дуже часто мучаються від того, сказати чи ні про свої почуття, і якщо так, те як. У такі хвилини найголовніша помилка, яка може бути зроблена — це поспішність. Не поспішаєте говорити «люблю»! Почекайте, придивитеся до партнера. Зрештою, цей момент повинен бути приємний обом. А це можливо тільки в тому випадку, якщо почуття взаємні. Виходить, вчитеся чекати, вірніше, вичікувати підходящий момент. І тільки коли точно знаєте, що прийшов той самий момент, включаєте фантазію й придумуєте, як це зробити ефектно й запоминающе. Адже не варто у всьому сподіватися на чоловіків. Вони бувають такими боязкими й безініціативними, що доводиться все робити жінкам.

Надоела однообразная сексуальная жизнь? По пробуйте свинг вечеринки, море удовольствия обеспечено, вам сюда  

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru