Рубрики

Життя за правилами чоловіків: за й проти

Життя за правилами чоловіків: за й проти

  Для кого винаходяться багатотисячні автомобілі? Для кого будуються пентхаусы в самих райських куточках миру? Ну й для кого, зрештою, продають землю на Місяці? Для чоловіків. Ними опановує почуття суперництва. Воно дуже забавне, якщо ти не головний його учасник. Подивитеся, ті, хто суперничає, робить самі навіжені й геніальні вчинки.

  Є вираження «технічним прогресом рухає лінь». Пояснюється це тим, що всі автомобілі, кавомолки, посудомоечные машини, комп’ютери й т.п. створювалися людиною для того, щоб ці чудо пристосування виконували, за нас нашу роботу. І для доказу своєї неповторності. Усі ті, хто зробив прорив у будь-якій галузі, носить корону переможця. Але не це для нього важливо. А важливо те, що йому будуть заздрити, на нього рівнятися й до такого ж прагнути. Звичайно ж. Подумайте, для чого чоловікові середніх років, обзаводитися дорогим автомобілем, молоденькою коханкою й кріслом у якій-небудь політичній громаді? При цьому, автомобіль повинен бути бізнес класу, груди в коханки повинна бути мінімум у два рази більше чому, у коханки його близького друга, і крісло повинне бути обшите найдорожчим матеріалом. І це звичайно не межа. Чоловік буде вертітися — звиватися, але домагатися все більших і більших висот. Тоді він буде почувати себе впевнено. А як почувають себе ті чоловіки, у яких нічого немає? Їх добре видне. Ми зустрічаємо їхнім щодня на вулиці. Подивитеся на них. Змарніла особа, з якимось сіруватим відтінком, ока завзято дивляться вниз, намагаючись розглянути хоч якусь краплю радості в низах.

 Жінка у всіх цих випадках відіграє аж ніяк не останню роль. Вона може підтримати чоловіка, може його принизити. Щоб там не говорилося, про «неважливої» ролі жінок, це можна легко спростувати. З історії ясно, що лише своїми схованими, підвладними, лише їй здатностями, жінка створювала переворот у багатьох долях і країнах. Якщо вірно направити свою енергію можна роздобути мир, руками чоловіків. І при цьому, вони будуть пишатися собою. Вони ж дійсно сильна підлога. Але гра тут не в одні ворота. Щоб робити маніпуляції чоловіками, потрібно вміти підсолодити обстановку. Жорстокість це не жіноча доля. Зверніть увагу, яку роль приділяють у дитячих казках Лисиці? Вона адже там єдиний представник жіновий статі. Вона ніколи не будувала перед собою в шеренгу всіх європейських і африканських звірів, і не віддавала їм наказів. А хитрістю й ніжністю роздобувала бажане. І зараз потрібно про цей не можна забувати. Сильна підлога — на те й сильний. Сила — це чоловічий привілей. І не потрібно займати чуже місце. А треба навчитися користуватися тем, чому щедро нагородила природа.

 Жінка — це творець щастя. У битві за перевагу в чоловіків, жінка може зіграти вирішальну роль. В «сильної підлоги» у моменти гострих припадків суперництва бувають жертви. Адже скільки родин було зруйновано цією самою пристрастю до переваги! Так яке ж місце в цих перегонах займаємо ми, жінки?

  Як же удержати улюбленого чоловіка? Як допомогти улюбленому чоловікові? Як стати музою для улюбленого чоловіка? А може й не для улюбленого, але свого. Кожна дівчина й жінка прагне бути тієї, для якої пишуть вірші й улаштовують бої. Почнемо сьогодні ж.

 Отже. Битва за перевагу закладена в підсвідомості. Десь у той час коли один добувач приніс більшого мамонта, іншої позаздрив його успіху, і почалася боротьба за «більшим і кращим». Між прочим, у наш час, можна відстежити їсти чи отут патологія або все йде природним шляхом. Потрібно лише подивитися в корінь, а саме на відносини хлопчика й мами. Як не дивно, але ці сили й жертви покладають для матері. А саме. Якщо, від матері, любові майбутній чоловік одержував мало, або не одержував зовсім, у майбутньому це може позначитися на навіжених учинках. Він може купувати собі речі, не маючи на це засобів. Усе це робиться для того, щоб заслужити цю саму любов. Хлопчики, які в дитинстві мамою були улюблені, у дорослому житті ухвалюють адекватні розв’язки. Почуття суперництва в них виражене, але не патологічно. Вони не будуть купувати «побільше й подороже». Швидше за все, це буде щось одне, але те, що вразить усіх. Саме звідси й виходять геніальні ідеї, у вигляді машини, яка за 8 секунд розганяє до 300 км. у ч.

 У чоловіків багато правил. Вони створюють їхній друг для друга, з тою метою, щоб суперники не змогли їх виконати. На те це й боротьба. Не для чи цього існує дресс- код? Уявіть собі, на вулиці божевільна жара. Така, що чутно стукіт власного серця. А наші захисники крокують у чорному (або на крайній випадок темно-синьому), піджаці й штанях на роботу. Витираючи краплі із чола, він буде гордо нести це чоловіче правило. Використовуючи не багато жіночих хитростей, можна домагатися бажаного від сильної підлоги, без скандалів, сліз і істерик. Хоча й поскандалить іноді корисно.

1. Отже, от він прийшов. Голодний, злегка втомлений від цих гонок за титул, а отут ви. Ваблива, захоплююча, солодка муза, у якій він прагне розчинитися. Нагодуєте його, укладете й починайте «наспівувати» ніжним голоском, який він чудесний. Коли він проковтне ваш цукерок, і його розум затьмариться вашим образом, можна починати вставляти свої вимоги. Щоб не злякати його, не давите. Продовжуйте свою русалочью пісню про його гідності, і в проміжках про свої бажання.

2. Ми прагнемо, щоб чоловік почував себе комфортно з нами. Це потужний стимул і бездоганна впевненість, що він не піде. Усе чоловіка ласунки (у всіх змістах). Їм потрібна гарна їжа, гарний секс і гарна хвала. Хвалите його частіше. На нього це подіє як цукор на циркову мавпочку. Він буде почувати, що ви ідеальна жінка, тому що вміло, оспівуєте його гідності. Ну, і звичайно нікуди він не піде. Він буде там, де «попа в теплі».

3. Усе чоловіка прагнуть знати, що він «самий — самий». Так потрібно йому це говорити. «Ти найдужчий, самий мужній, самий сексуальний» і т.д. В очі він вам скаже, що йому ці комплементи не потрібні, але повірте, йому завжди потрібно знати, що він краще всіх.

4. Іноді, у нього може з’явитися бажання вилити вам душу. У них це відбувається без щиросердечних одкровень, а у вигляді невимірного потоку слів. Якщо переб’єте або скажете що вам це не цікаво, ризикуєте стати об’єктом образи. Дослухайте до кінця. Хоча й слухати не обов’язково. Головне дивитеся іноді в очі й періодично кивайте головою. Якщо прагнете щоб він був на вашому повідці, повинні вміти догодити його щиросердечним стражданням. Він буде вважати вас найкращим співрозмовником вмире.

5. Завжди посміхайтеся йому. Чоловіка люблять веселих жінок. Саме така жінка, на їхню думку, може підняти настрій і згладити невдачу. Та й виглядати ви будете привлекательнее.

6. Завжди говорите йому що він « самий-самий». Щоб не трапилося, він найкращий.

7. Ну й, звичайно ж, ви повинні виглядати ідеально. Цим теж можна маніпулювати. Пояснюйте йому, коли прагнете купити черговий пухирець парфумів, що це, винятково для того, що бути прекрасної для нього.

 Опанувавши цими не складними навичками поведінки, ви зумієте побудувати відмінні відносини з вашим партнером. Ви завжди зможете одержувати він його те, що потрібно саме вам. Помніть Божью заповідь: «надходь із людьми так, як прагнеш, що б надходили з тобою». Якщо ви захочете використовувати ці правила в злому намірі, вам воно може повернутися.


Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru