Місія здійсненна: змусити його одружитися

Місія здійсненна: змусити його одружитися Змусити одружитися — звучить грубо й цинічно. Усім зрозуміло, що змушувати й примушувати до довгоочікуваного й бажаного походу в ЗАГС, не можна: узяття гарного нареченого натиском не зробить із нього гарного чоловіка, навпаки, гарними чоловіками стають по добрій волові

А що робити? Тебе стомлюють нотації батьків, які не ухвалюють цивільний шлюб за с/о ( від авт.: серйозні відносини) зовсім, зводить зуби від прикрого й образливого слова «співмешканка». На вулиці ви зустрічаєте його стару знайому, вона махає у твою сторону рукою й з посмішкою запитує «Це твоя дружина, так?», а він відповідає: «Це Маша». Кривдно, адже виходить, що кільце на пальці потрібно саме тобі, його-те влаштовує все: і обіди подаються до стола щодня, і регулярний секс є в наявності, і штани ідеально нагладжені. Кривдно так, що навіть комбінація «змусити одружитися» зовсім не претит. Виходить, будемо примушувати

Від любові до Загса один крок?

Зрозуміло, ситуації в кожному конкретному випадку різні. Різні, як і чоловіка: одні, ті, що розумніше, одружитися прагнуть, але розуміють, що немає достатніх умов (грошей, житла, часу), іншим для розпачливого кроку потрібно, щоб пасія «залетіла», треті не бажають розставатися з волею принципово… Звичайно, випадки всякі бувають, тому про виверти будемо говорити в загальному — тільки про ті маніпуляції, які діють в усі випадках
Отже, маніпуляції бувають грубі й стерпні. Груба маніпуляція — завагітніти з метою довести справу до маршу Мендельсона. Грубо — тому що й для гордості не дуже-те приємно, і для шлюбу не сама надійна основа. На маляті родину не вибудуєш. Заманювати під вінець матеріальними благами — дурість не менша. Якщо наречена багата й обдаровує улюбленого квартирою-машиною-дорогими речами, то любити (якщо можна сказати отут слово «любити») буде саме за капітал. Не варіант? Не варіант!

Інший грубий виверт — посилати «на розвідку» родички й друзів, які під пристойним приводом повинні цікавитися «А коли свадебка-те?» і давити на потенційного нареченого. Тиск — приймання, що швидко набридає. До того ж, швидко може набриднути кандидатові в чоловіки. Набриднути настільки, що одного разу він може гаркнути розпачливе « Ні- До-Гда!». І знову виверту котові під хвіст.
Все-таки будити в чоловіку бажання надягти кільце потрібно інакше. Як? Усі просто: чоловік одружиться на тій жінці, на якій йому ХОЧЕТЬСЯ одружитися. А на який?

Кастинг для нареченої

Кандидатка в законні дружини повинна бути…

- повинна бути ідеальною коханкою
Бути розкріпаченої, готової до експериментів, сексуальної. Погодься, чи навряд чоловік захоче з’єднати себе узами « до труни» з жінкою, яка в постіль тягнеться як на каторгу, а в процесі з видом справжньої колоди думає лише: «Скоріше б уже всі»… Чоловік повинен знати, що через рік і через 10-20 років він усе ще буде так само жагуче прагти свою дружину. Так змусь його в це повірити! Будь непередбаченої, цікавої, загадкової — і йому захочеться шукати розгадку довго. І, звичайно, не забувай, що при цьому ти завжди повинна виглядати бездоганно. Навіть, якщо весь день ти жарила котлети й стирала йому носки, до його приходу ти повинна виглядати як королева — такий, яку хочеться оспівувати у віршах і носити на руках. До кінця казкового життя

- повинна бути кращим другом
Цікаво, але ті пари, які живуть разом десятиліттями, настільки близькі один одному за духом, що цілком могли б називатися кращими друзями, якби не спали в одному ліжку й не ділили б майно навпіл.
Стати кращим другом набагато складніше, чим коханкою. Ти повинна знати всі його слабкі й сильні сторони, інтереси й переваги, повинна бути в курсі того, що відбувається в його житті, за границями особистого життя, повинна вміти утішити його й порадіти за нього… Бути кращим другом — це здорово, адже вам нескінченно цікаво разом! Хоча є й небезпека — перейти грань між любов’ю й дружбою. Часом виходить так, що чоловік закохується в іншу жінку, а слухати його переживання «по-дружньому» доводиться вже ідеальної й дуже-дуже нещасній дружині…

- повинна бути «матір’ю»
Теорія Фрейда хоч і тхне маренням із сексуально-фізіологічним підтекстом, але схожа на правду: насправді, чоловіки тягнуться до дівчат, що нагадують мати. До того ж, не чи ми говоримо: «Вони як діти»?
Що значить бути для нього матір’ю? Оберігати від життєвих дріб’язків: що поробити, їм байдужні слова про фемінізацію й гладити-стирати-забирати вони не прагнуть? Їм хочеться відіграти, гуляти, бігати кудись і при цьому жити в стерильно-затишних умовах. Як з мамою, коли вони були маленькими. Якщо ти можеш і гуляти (образно говорячи) разом з ним, і одночасно доглядати за ним, спокійно, ненав’язливо, з материнською мудрістю, — виходить, ти завидна наречена.

Так, вони бояться видатися беззахисними, але прагнуть, щоб їх жалували й гладили по голові. Так, вони в душі маленькі егоїсти, яких у дитинстві плекали, ховали від «суворому життя» і годували з ложечки, а потім заявили «Роби все сам!». А вони не можуть усі та й самі. Їм потрібні ми
Зрозуміло, що з роллю неньки перестаратися не потрібно: надмірна опіка й фонтануюче сюсюкання можуть налякати чоловіка, а тебе саму зв’язати по руках і ногам — він може забути про твої проблеми й інтересах на зовсім. До речі, зробивши із чоловіка «сыночка», ти повинна будеш ухвалювати всі розв’язки за нього, а значить і в ЗАГС запрошувати саму себе. Якось безглуздо, так?

- … і «дівчинкою»
Парадоксально, але ідеальна дружина повинна бути не тільки «Мамою», але й… «Дівчинкою», беззахисної, такий, яку чоловік прагне побрати у свої сильні руки, сховати від миру, для якої хочеться виконувати всі невгамовні бажання й самі безглузді примхи.

И звичайно, потрібно бути розумною дівчинкою, точніше — тямущої (розумних жінок бояться!). Ніколи, ні за яких умов не можна на чоловіка давити, зі сльозами й погрозами вимагати весілля. Не варто із запобіганням в очах запитувати: «Милий, а коли ми одружимося?». Запевняю, це його тільки відіпхне й злякає, як звірка, що побачив мережі, що наближаються. До серйозного розв’язку чоловік повинен прийти сам. Як говорила американська журналістка Хелен Роуленд, «саме важке завдання для жінки — довести чоловікові серйозність його намірів». Кращий спосіб розв’язати це непосильне завдання — «забути» про своє бажання вийти заміж. Потрібно поводитися так, начебто тобі зовсім ні крапельки не хочеться заміж — така хитрість змусить його захвилюватися: «А чому вона не прагне? Може, із мною щось не так?». Цілком логічно, що після цього він спробує завоювати твоє серце. Ну, нам-те зрозуміло, що багато лицарських подвигів тобі й не знадобиться… Втім, спочатку подумай, а чи справді тобі потрібно це біле плаття гости, що подвыпившие, у салатах, балакуча тамада й золоте колечко. Як говорять, «заміж вийти не напасти, аби тільки із чоловіком не пропасти».

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru