Як він доглядає або Джентльмен джентльменові ворожнеча

 Як він доглядає або Джентльмен джентльменові ворожнеча

Зовсім недавно, я помітила дуже цікавий факт. По тому, як чоловік доглядає, можна визначити яким він буде сім’янином. Вірніше, тоді це був зовсім не факт, а лише моє припущення. І я щільно зайнялася вивченням цього питання. Про плин вивчення я оповідати не буду, але із задоволенням розповім про результати.

Чоловіка доглядають по-різному. Хтось подарує вам шикарний букет і поведе в ресторан, а хтось запропонує попити пиво на крамничці, і подарує на першому побаченні світну зірочку в маленькій коробочці. І сказати що хтось краще, а хтось гірше не можна, оскільки смаки в нас різні, та й потреби, у принципі, теж. Але перш ніж я розповім про свої спостереження, я нагадаю вам про те, що в кожній жінці є свій чоловік, і в кожному чоловіку є своя жінка. Це теорія Анима й Анимус.

Згідно із цією теорією, усе чоловіка, які коли-або попадали в увагу якоїсь конкретної жінки, були не просто так — це відбиття її внутрішнього чоловіка. Простіше говорячи, міняється особа, міняється ім’я — людей залишається тим же. Теж саме в чоловіків з жінками. Тому, коли ви думаєте, що всі навколо козла, рекомендую познайомитися зі своїм Анимусом. Можливо, він на вас скривджений?

Доглядати за жінкою це не примха. Звичайно, є такі дами, які люблять такий тип: прийшов- побачив-переміг. Але все-таки, у житті вони не раз будуть перевіряти його: а чи той це герой, якого я так чекала?

Самці доглядають за самками й у природі. Залицяння дане нам понад для визначення, щоб ми могли подивитися на партнера в дії. Олені б’ються рогами, солов’ї співають найкрасивіші пісні, павичі распушают хвости. Що ж роблять наші самці?

Погодитеся, не все чоловіка відповідають природним якостям лідера-самця. Є такі, яких самих оберігати потрібно. Так що ж, вони не мають права на парі? Мають. І саме парою для них можуть бути ті жінки, у яких Анимус того ж типу. Сильні жінки шукають ніжних і творчих чоловіків, але так само чекають від них залицяння, навіть за них (жінок) гроші. У природі такі самці залишаються поза чередою. У соціумі в них є багато можливостей.

Отже, перший тип уже позначений. Це ніжні, жінкоподібні чоловіки. Їх вибирають найчастіше сильні жінки. І принцип їх залицяння полягає в тому, що вони дозволяють доглядати за собою. Відразу внесу ясність, я не даю у своїй роботі ніяких рекомендацій, оскільки Анимусы в нас із вами, милі читачки, різні. Те що, підходить мені, не завжди підійде вам. Тому, моє завдання вас просто присвятити, а розв’язок ухвалюєте ви самі. Повернемося до наших творчих чоловіків. Їх, як правило, виховувала мама, тати або не було, або в нього не було голосу в родині. Який він буде чоловік? Однозначно, чекати від нього лідерських якостей не варто. Роль захисника він виконати не зможе теж. Але романтика буде часто. Те, що вони дозволять вам доглядати за ними, дозволить вам награтися в дочки матері із чоловіком. Коли з’являються діти, такі чоловіки стають дуже егоїстичними стосовно дружин, хоча дітей своїх люблять, але не виховують їх. Вони краще подивляться по телевізору показ мод або виберуть із журналу гламурненьку шапочку для спадкоємця. Міняти памперсы й годувати крихітку буде мама. Точніше сказати, у мами буде двоє дітей: дитина й чоловік.

Ваша квартира завжди буде обставлена зі смаком. На стінах будуть гармонічні кольори, заходи будуть п’янити своїми нотами. Також ці чоловіки, чудові кулінари й модники. Будьте впевнені, що за ваші гроші, він змотається в булочну в 6 ранки, і принесе вам на сніданок свіжоспечених благоухающих круасанов. Це чоловік, сама романтика й гармонія.

Другий тип. Його залицяння описуються в казках. Це завжди дорогі й вишукані квіти. Ночі в ресторанах, на пароплавах і світських вечірках. Пристрасть завжди! І вдень і вночі. З ним ви почуваєте себе королевою. Він вас боготворить. Цілує вам ноги. Загалом, це той принц, про який ми все мріємо. Повернуся в птахам — це той соловей, який солодко співається.

Який же це чоловік? Така пташка, дуже швидко перетворюється в кота. Скоро після весілля він швидко остигає до вже «своїй жінці», і можливо шукає нову. Він дуже марнотратний, часто пропадає із друзями в пабах, на футболі, на роботі.

Безумовно, коли вам все-таки вдасться довести його провину в чому-небудь, він, щоб її загладити, знову піднесе вас на п’єдестал, і ви відчувши себе знову королевою, вибачите йому все. Такий тип чоловіків відрізняється надмірною полігамією. Ви будете ловити його по всьому місту з новими пасіями, але зате й вас він з легкістю вибачить, якщо вас «занесе» на сторону. Він не дуже добре планує свій і сімейний бюджет, зате, на ваш п’ятирічний ювілей подарує вам перстень засіяний брильянтами. Він купить дорогу й дуже презентабельну машину, хоча ви усе ще живете на зніманні. Такому чоловікові завжди важливо, що він ньому думають навколишні. І дуже часто, ця думка важливіше вашого або навіть його власного. І ви від цього можете теж виграти. Завжди підправляйте його самооцінку, якщо вона «їде», і він буде вдячний вам. А його дяка дорогого коштує. Досить просто сказати, що йому немає рівних у сексі, у силі й у розкоші, і він покірний. Правда, не надовго — його самооцінку потрібно постійно подпитывать.

Третій тип залицяльників, уже згадувався. Це чоловік-лівий: прийшов-побачив-одружився. У нього найсильніша воля, сталевий характер, він часто грубий, романтики нуль. Дуже відповідальний, часто трудоголик. За таким не просто як за кам’яною стіною, а як за залізобетонною. Але в ньому мало чуттєвості. Він не здатний під час залицяння зробити вам щирий комплімент. Він скоріше подарує вам органайзер останньої моделі, тому що, як він думає, це дуже практична річ. Комплімент він прочитає в сучасній енциклопедії компліментів, перед виходом з будинку. Замість кіно, ви підете на семінар про валютно-біржові операції. Він рідко посміхається, і коли вам погано, може сказати: «Ну, скільки можна соплі пускати». Зате, якщо у вас зламалася пральна машина, вона буде працювати через пару годин. Правда не їм особисто, він краще викличе майстра. Але не про це йдеться. Гроші в сімейному бюджеті будуть розраховані по копійках, і вас чи навряд удасться прогуляти більше, ніж зазначене в сімейному бюджеті.

Як же він доглядає? Так часто просто говорить: «Давай одружимося. Я оплачу тобі навчання, ти народиш мені сина», або «Я переїжджаю в інше місто по роботі, і розв’язав, що пора б обзавестися родиною. Давай одружимося. У нас буде своя квартира» ну і т.д. Правда, іноді бувають аномалії, але їх легко розпізнати. Під час залицянь такий чоловік дуже романтичный. Говорить вам про любов, глибоку й безсмертну. Може купити шоколадку. Піде з вами туди, куди потрібно вам. Але це поки, після весілля він все-таки знайде справжне обличчя. Такі чоловіки іноді змінюють своїм дружинам, але часто це відбувається заради справи. Вони найбільші кар’єристи. У порівнянні із тваринним миром, його можна охарактеризувати левом. Йому начебто б ніколи немає справи до того, що відбувається з його самкою, поки в його тілі не заграє гормон розмноження. І все-таки, він завжди оберігає своє сімейство. А оберігає його він відмінно! В іншому також як і забезпечує.

Ну й останній тип, тип четвертий. Цей залицяльник спочатку придивляється до вас і прислухається. Він довідається, що ви любите, і лише після цього дає вам це. Якщо любите квіти, одержите найкрасивіші, але не щодня. Якщо любите ресторани, сходите, теж у дуже престижний заклад, але й це не буде повторюватися часто. Це такий помірний залицяльник. Він не стане робити все те, що могло б сподобається жінці, як тип номер два. Він дуже виважено, буде вивчати ваші бажання. Іноді, ці чоловіка можуть подарувати вам те, що, на їхню думку, має величезну цінність, але вам здасться милою дрібничкою. Ну, приміром, диск із аудиозаписями ваших улюблених пісень. І він, звичайно ж, буде чекати від вас повного замилування. Це ж він для вас так намагався.

У родині це надёжный чоловік. Він не розтринькувач, але й не скупиться на відпочинок. Якщо зумієте правильно поставити всі пріоритети із самого початку, гроші будете одержувати від нього регулярно. Якщо упустите цей момент, можете щодня просити 20 грн. на іноезд. Відносно зрад, вони теж досить спокійні. Такий тип чоловіків вибирає собі одну дружину й на все життя. Правда вибирає її ретельно. Він чекає від неї підтримки й моральної опори. Вона ніколи не повинна принижувати його. Тільки хвалити й любити його. Це досить владний чоловік. Свою жінку він буде відстоювати до кінця. Як до, так і після шлюбу. Під час встречаний, він скоріше як лев, буде битися із суперником за свою коханих. Але, навіть перемігши всіх, до дівчини буде ставитися ніжно, а не як до свого видобутку. Такі чоловіки досить ревниві. Ніколи такий чоловік, не вибачить вам зради. Але й сам, як я вже говорила, не буде заглядати на сторону. Такий тип чоловіків, не рідко йдуть у себе. Там вони вирішують якісь глобальні для них питання, але, вертаючись до нашого миру, чекають, що ви будете поруч, як колись ніжні й турботливі.
Ну, от начебто б і все.

Ще прагну додати, що іноді ці чотири основні типи можуть нашаровуватися один на інший, але все-таки розрізнити їх можна. Мені подобається фраза з однієї пісні, там співається: не буває краще або гірше, не розумом, а серцем вибирай.

Так що вибирайте милі дами серцем, просто знайте чого очікувати від нареченого років через десять

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru