Коли шкіра подає сигнал SOS

Коли шкіра подає сигнал SOS

Наша шкіра – захисний бар’єр, який блокує шкідливий вплив навколишнього середовища. І допомагає сприймати дотиком мир, адже на 1 сантиметр шкіри проходиться більш 150 нервових закінчень. А ще завдяки шкірі наш організм одержує вітамін D – він синтезується в її клітках під променями сонця. Представляєте, стільки завдань виконує орган, товщина якого не багатьом більш 1 міліметра! Додайте до цього перепади температури, кондиционированный повітря, синтетичну або грубий вовняний одяг, мороз, вітер або пекуче сонце, епіляцію, зовсім не ідеальну воду… Не дивно, що при цьому всім шкіра випробовує справжній стрес.

Шелушение, сухість, сверблячка або навіть роздратування – це все сигнали SOS, які шкіра посилає нам. Фахівці лабораторії NIVEA – бренда з 100- літньою історією турботи про шкіру, розшифрували цей сигнал як Save Our Skin, або «урятуйте нашу шкіру». Але словами справа не обмежилася. Для порятунку шкіри була створена справжня «швидка допомога» — швидкодіючі супер-зволожуючі засоби.

На створення застібки-липучки швейцарського інженера надихнув реп’ях. А от при створенні серії SOS NIVEA ураховувала унікальні властивості шкіри – здатність до самозахисту й відновленню. Sos-Бальзам для тіла і Бальзам для рук SOS- відновлення заспокоюють і воложать шкіру завдяки декспантенолу. Ця речовина зміцнює природний щит шкіри, який складається з жиру й вологи.

Але крім пантенола, команда рятувальників NIVEA SOS має у своєму арсеналі зволожуючу формулу Hydra-iq. Вона активізує ресурси шкіри для зволоження. До речі, ця інновація заснована на науковій розробці, яка була визнана гідною Нобелівської премії. Численні дослідження показали, що технологія Hydra-iq регулює поставку й розподіл вологи усередині шкіри, забезпечуючи їй постійний зволожуючий ефект.

Коли шкіра посилає сигнал небезпеки, варто відгукнутися на нього якомога швидше. Адже сухість, шелушение й інші неприємності їй, а значить – і вам, зовсім не йдуть. Звичайно, найкраще не допускати «надзвичайних ситуацій». Але якщо це вже трапилося, саме час викликати рятувальників NIVEA SOS!

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru