Рейтинг@Mail.ru
Последние публикации

вологість:

тиск:

вітер:

Фігура

Дихальна гімнастика для схуднення

Дихальна гімнастика для схуднення  чи Могли ви догадатися, які рекомендації з ефективного зниження ваги для людей є найбільш важкими для виконання? Це регулярні фізичні вправи. І, незважаючи на їхню неймовірну ефективність, для більшості людей регулярне одержання фізичного навантаження відходить на другий план, « завдяки» надмірної зайнятості й напруженості сучасного життя.

Але існує спосіб, який допоможе вам значною мірою компенсувати відсутність фізичної підготовки й легко підійде кожній жінці, тому що абсолютно не вимагає створення певних умов для виконання.

Секрет у тому, щоб просто дихати … повними грудьми.

Дихальна гімнастика для схуднення, на думку дослідників, спалює на 140% більше жиру, чому біг підтюпцем, і підтримує протягом усього дня високий рівень обміну речовин.
Перше дослідження, що показало, що жінки можуть втрачати надлишкову вагу, використовуючи правильний подих, медичне співтовариство зустріло з недовірою. Хоча до цього вже було гарне відомо, як подих сприяє фізіологічним змінам, що викликають втрату зайвої ваги, але результати лабораторних аналізів видалися занадто фантастичними. Тому, коли дослідження в університеті Лос-Анджелеса виявили, що глибокий подих допоміг спалити на 140 % більше калорій, чому їзда на велосипеді, багато були просто шоковані.

Ці два висновки, до яких прийшли дослідники, є однієї із причин виникнення зайвої ваги й, обмежуючи їх вплив, мільйони жінок можуть розраховувати на швидке зниження ваги.

1. Рівень атмосферного кисню неухильно знижується, завдяки забрудненню й кліматичним змінам. І хоча зниження на 0,002 % у рік може здатися й не таким істотним, але навіть така динаміка має на нас значний вплив.

2. Хронічний стрес сучасного життя змінює наш подих, близько 90 % людей починають робити короткі, неглибокі вдихи. Такий поверхневий подих обмежує наповнення тіла киснем, що так необхідно для втрати ваги.

Чому ж дихальна гімнастика для схуднення настільки ефективна?

1. Кисень оптимізує усмоктування в ЖКТ живильних речовин. Травний тракт складається з малюсіньких ворсинок, завдання яких засвоювати кальцій, йод, необхідні жири, амінокислоти й десятки інших живильних речовин, що підвищують метаболізм. І щоб робити це з максимальною ефективністю, ворсинки вимагають кисню більше, ніж більшість тканин ворганизме.

И коли кисню не вистачає, « завдяки» поверхневому подиху, здатність ворсинок поглинати живильні речовини знижується на цілих 72 %. І коли вступ кисню в організм відновлюється, то усмоктування живильних речовин підсилюється протягом декількох хвилин, і швидкість обміну речовин підвищується на 30 %.

2. Стійке зниження ваги й висока енергія залежить від швидкого перетворення їжі й жиру в дрібні «посилки» корисної енергії, ці молекули називаються аденозинтрифосфатами або АТФ. Але для того, щоб це відбулося, клітки повинні перебувати в злегка лужному середовищі (рн вище 7). Кисень сприяє лужному середовищу, тому глибокий подих дозволяє підтримувати ідеальний рн. А це ключ до оптимізації процесу появи АТФ.

3. Дихальна гімнастика для схуднення сприяє видаленню з жирових кліток організму пестицидів, консервантів і інших токсинів. Учені виявили, що токсини негативно впливають на вироблення організмом гормонів росту, щитовидної залози, надниркова залоза й інших залоз. Крім того, у спробі захистити ці життєво важливі органі, тіло формує додатковий жир як сховище для шкідливих токсинів.

Гарна новина: до 70 % токсинів легко перетворюються в гази, виділювані через глибокі видихи, тому правильний подих може різко зменшити токсичне навантаження на організм. Досить просто дихати повільно й глибоко, щоб побільшати кількість «видихуваних» токсинів у цілих п’ятнадцять раз.

4. Кисень окиснить ваші жирові відкладання. Першим кроком на шляху до руйнування жирових відкладань є взаємодія жирових кліток з молекулами кисню, тим самим, окиснюючи їх. Неймовірно, але дослідження показують, що більшість людей використовують менш 25 % обсягу своїх легенів. Тому, якщо людям поліпшити глибину подиху й кількість поступаемого в організм кисню, вони більш ніж удвічі побільшають кількість окиснюваного жиру ворганизме.

5. Також дихальна гімнастика для схуднення сприяє зниженню в крові гормонів стресу. Гарне споживання кисню заспокоює центральну нервову систему, знижує виробництво гормону стресу кортизола на цілих 50 % протягом 10 хвилин.

Необхідність дихальної гімнастики для схуднення.

Щоб перевірити чи досить ви споживаєте кисню й бідуєте чи в застосуванні дихальної гімнастики для схуднення пройдіть наступний тест. Помістите одну руку на животі, а іншу на груди. Повільно вдихайте й видихайте через ніс чотири рази (звичайні вдихи-видихи, як це ви робите в повсякденному житті). Яка рука рухалася? В ідеалі, рука на груди залишалася на одному місці, а на вашому животі переміщалася нагору-униз. Це знак глибокого подиху животом, тип, який максимізує вступ кисню в організм. Якщо рука на груди значно переміщалася, це означає, що ви дихаєте поверхово — знак кисневого голодування.

Зміст дихальної гімнастики для схуднення.

Перевірена стратегія: 15 хвилинна дихальна гімнастика для схуднення щодня. За бажанням може бути розділена на три 5-ти хвилинних заняття. Виконувати можна в будь-якому місці, головне увесь час бути зосередженої на власному подиху.

Крок 1. Вдих
Робите максимально повний і швидкий вдих через ніс, розслаблюєте м’яза живота для того, щоб набрати в легені так багато повітря, наскільки це можливо.

Крок 2. Підйом
Утримуючи подих, напружте м’яза живота, втягніть і потім підніміть шлунка нагору наскільки зможете. Помістите руку на животі, щоб краще відслідковувати й контролювати рух. Утримуйтеся в такому положенні 10 секунд.

Крок 3. Нахил і стиск
Зробіть нахил уперед і потім выпрямьтесь. (Ваші плечі повинні бути злегка закругленими.) Напружте сідничні м’язи. Утримуйтеся в такому положенні 10 секунд.

Крок 4. Видихнув
Зробіть видих з опором ( начебто ви дмете через соломинку). Тримаєте голову й плечі розслабленими, але не розслаблюйте черевні й сідничні м’язи, поки ви не закінчите видихнув.

Усього лише 15-ти хвилинне регулярне виконання дихальної гімнастики для схуднення й контроль вашого подиху дозволять вам докорінно змінити швидкість зниження зайвої ваги й дадуть можливість повільно, але вірно рухатися до здоровішого й щасливого життя. Удачі Вам!

Это тоже интересно!

 • Як правильно пити воду для схудненняЯк правильно пити воду для схуднення
  Самий нешкідливий засіб для схуднення - це вода. Навіть доводити не потрібно, що вода необхідна для нормального функціонування людського організму, що полягає з неї на 72%. Існує думка, що люди часто плутають сигнали про голод і про спрагу, і пос...
 • Народні рекомендації як не зірватися з обраної дієтиНародні рекомендації як не зірватися з обраної дієти
  Що саме важке для людини, що розв'язала схуднути за допомогою дієти? Зрозуміло, зміна раціону. Той, хто ще вчора міг ласувати м'ясом, сиром, картоплею, пиццей і спагетти, украй негативно сприйме перехід на салатики й супчики. И, як показують ...
 • Продукти які приводять до ожирінняПродукти які приводять до ожиріння
  Це ціле випробування. Особливо кривдно, коли в один момент кілограми перестають іти. Але я, певен, Ви в курсі, що навіть після досягнення бажаного ваги в 9 випадках з 10 скинуті кілограми вертаються назад. Це остаточно вбиває людину, після довгог...
 • Методика правильного подиху допоможе схуднутиМетодика правильного подиху допоможе схуднути
  Ви переводите себе аеробікою, і однаково не худнете. Чому? Одна із причин - «неправильне» подих. Поверхневе й часте. Ну а насправді вам треба дихати як професійні бігуни - рідко й глибоко. Режим частих поверхневих вдихів блокує спалювання жиру до...

Комментарии запрещены.