Трохи простих але золотих правил здоровішого дитячого сну

Дорогі молоді неньки! Завжди слід пам’ятати, що правильна організація дитячого сну — це організація здоровішого сну всіх членів родини. Ваша дитина спить добре й «правильно» якщо ви маєте можливість выспаться самої. Між іншим, учені вже довели, що выспавшаяся мама — одне з головних умов сімейного щастя:)

Отже, трохи простих але «золотих» правил дитячого сну:

1. Надягніть маляті дійсно гарний підгузок. Який не буде протікати й заважати поспати солодко целую ніч усім, і в першу чергу дитині.

2. Укладайте маляти спати завжди в те саме час. Усі процедури проводите теж за домашнім розкладом. Вечеря, прогука, купання — режим дня кращий друг здоровішого сну дитину.

3. Маля повинен спати у своєму ліжечку. До трьох років маляті можна спати з родителями в кімнаті, але краще, якщо в рік дитина буде мати можливість спати в окремій кімнаті. Сон дитини з родителями вкрай небажаний і не має відношення до поняття «здоровіший дитячий сон».

4. Дитину можна будити, якщо він спить занадто довго. Якщо дитина «перебирає» сну днем, то вночі він буде спати менше. Отже, скільки сплять діти?

0- 3 місяця: 16-20 годин на добу
6 місяців: 14, 5 годин на добу
12 місяців: 13, 5 годин на добу
2 року: 13 годин на добу
4 роки: 11, 5 годин на добу
6 років: 9, 5 годин на добу
12 років: 8, 5 годин на добу

5. Після напівроку маля не має потреби в нічних годівлях, це доведене педіатрами. У погоні за лактацією багато мамів продовжують нічні годівлі, але для здоровішого сну дитини це не добре. Отже, якщо дитині більше напівроку, бажане залишити нічний час винятково для сну. Щоб маля проспало всю ніч, намагайтеся небагато недокармливать його в предпослений приймання їжі й добре дати поїсти в останню годівлю перед сном. Але не допускайте переїдання!

6. Заохочуйте фізичну активність днем, і обмежуйте ввечері.

7. Провітрюйте кімнату в якій спить дитина й воложіть повітря вней.

8. Купання у великій ванні й негарячій воді сприяє гарному сну дитини. Масаж після купання теж входить у список бажаних процедур для здоровішого сну.

9. Підготуйте ліжечко: матрац повинен бути досить твердий, кстати, здесь Вы можете Трохи простих але золотих правил здоровішого дитячого сну і рівний, найкраще — кокосовий. Подушки протипоказані дітям до 2 років. А от м’яка ковдрочка, приємне на дотик додатково розслабить маляти.

10. Висипайте самі й дозволяйте висипатися чоловікові — це підвищить ваш настрій, працездатність, зміцнить взаємини й взагалі благотворно вплине на якість життя всієї родини. А з такими родителями можна буде проспати спокійно всю ніч і маляті!

Спокійної ночі й приємних мультяшных снів!:)

Это тоже интересно!

Комментарии закрыты.

 Рейтинг@Mail.ru