Рейтинг@Mail.ru
Последние публикации

вологість:

тиск:

вітер:

Фігура

Готуємося до дитячого садка

Готуємося до дитячого садка Якщо Ви вирішили, що вашому нащадкові вже зовсім скоро треба почати «візитувати» у дитячий садок, то до цієї справи потрібно підготуватися наперед.. Адже для дитини це новий «клімат», ще незвіданий і в чомусь складний. Та й Вам буде простіше, якщо кроха швидше «притреться» у дитсадку.

Почнемо з того, які ресурси знань і вмінь потрібні чаду перед приходом у дошкільну установу. Пунктів багато, але вони все досяжні: головне Вам «укомплектуватися» терпінням і не забувати хвалити й винагороджувати нові вміння дитини.

Вимоги:
1. Маляті потрібно знати горщик і самому його просити.
2. Дитині потрібно різноманітне меню (городин, супи, каші, фрукти і т.д.), щоб у дитячому садку у вихователів не виникало складностей з її годуванням.
3. Також крихітці вже потрібно самій пити і їсти.
4. Пристосуватися дитині буде легше, якщо вона буде вміти елементарно обслужити себе: вимити руки з милом, надягти одежу й взуття.
5. Маля повинно відрізняти власні речі від «не своїх». Для цього можна і прикрасити його різними знаками — це можуть бути подібні нашивки на всіх речах — фрукти, іграшки, ім’я й інше.
6. Дитина повинна не тільки відрізняти «моє» від чужого, але й знати, що не «своє» можна брати тільки з дозволу.
7. Ви повинні «зростити» у маляті делікатність до речей і іграшок.
8. Крихітці необхідно вміти самій укладатися спати, тобто її не треба заколисувати й заколисуватися.
9. Вчасно прийнята в дитячий садок дитина вже не повинна відчувати необхідність в «пустушці».
10. Частіше виходьте гуляти на дитячий майданчик і спостерігайте, як контактує Ваша дитина з іншими хлопцями чи дівчатками, при цьому пояснюйте їй, як слід це робити правильно. Савлення дитини до інших має бути гарним і поважним.
11. Маля не повинно проявляти недоброзичливість у вигляді гніву, істерик або бійки.
12. Але дитина повинна знати, як контактувати не тільки з однолітками, але й з дорослими.

Усі ці вміння й знання мають бути виховані до дворічного віку.

З вашого боку важливо подбати про вчасні щеплення дитині, а в початкові дні відвідування дитячого садка за рекомендацією вашого дитячого лікаря можна застосовувати медикаментозні препарати для зміцнення організму.

Також варто морально підготувати дитину до походу в дошкільний заклад. Слід пояснити їй, що це природньо, а не говорити про дитсадок як альтернативу тому, що залишатися вдома маля уже не може. Розповідайте малюкові, що дитячий садок — це як сходинка до його дорослішання. Кожна дитина дуже прагне бути дорослою, тому подібний підхід найчастіше спрацьовує. Також захопіть малюка тим, що в дитячому садку він придбає нових товаришів.

У доповненні: якщо Ви вже визначилися з дитячим садком, можете частіше здійснювати прогулянки біля нього, щоб дитина бачила, як весело граються діти, щоб їй самій дуже схотілося там опинитися.

Ще одна важлива річ: за кілька тижнів до походу в дитячий садок частіше «віддавайте» дитину бабусі, дідусеві, тітці або дядькові. Маляті завжди важко залишатися без мами, звідси й сльози перед ранковими зборами . Буде корисним заздалегідь привчити малюка до невеликих розставань: він повинен розуміти, що Ви однаково щораз знову будете з ним.

Постарайтеся, щоб — особливо напочатку — і дорога до дитячого садка була для дитини комфортною: звичайно, зовсім не обов’язково купувати mercedes новий, але й тягти маля із трьома пересадженнями в юрбі — теж не вихід. Інакше одне може накластися на інше, і вуаля: ранком дитина впирається до останнього.

Можливо, кращим рішенням буде, якщо в дитячий садок спочатку дитину будуть проводжати тато, бабуся або інша рідня. Звичайно «прощання» з ними дитина не так серйозно переносить.

На початку «візиту» у дитсадок маля варто залишати одного в садку буквально на годину-півтори, поетапно збільшуючи цей проміжок.

Неодмінно варто обговорити з вихователем ситуаційні шаблони й манери вашого нащадка й специфіку його характеру. Коли приходите ввечері забирати крихітку з дитсадка, обговоріть з вихователем поведінку дитини, можливо вихователь дасть Вам пораду або вказівку. По дорозі додому запитуйте у маляти про його день і, звичайно, схвалюйте будь-які його успіхи.

Термін на звикання дитини до садочка найчастіше складає місяць-півтора. У цей час Вам найкраще бути вдома й у потрібний момент за викликом вихователя прийти в дитячий садок.

Это тоже интересно!

 • Трохи простих але золотих правил здоровішого дитячого снуТрохи простих але золотих правил здоровішого дитячого сну
  Дорогі молоді неньки! Завжди слід пам'ятати, що правильна організація дитячого сну - це організація здоровішого сну всіх членів родини. Ваша дитина спить добре й "правильно" якщо ви маєте можливість выспаться самої. Між іншим, учені вже довели, щ...
 • Італійська дієта: один із секретів Софи ЛоренІталійська дієта: один із секретів Софи Лорен
  Члени Національної італійської асоціації дієтологів оголосили найголовніше правило будь-якої дієти - дотримання балансу в харчуванні. Президент цієї асоціації Джованна Чекетто вважає, що саме повернення до старих звичок нездорового харчування ...
 • Ефективна лимонна дієтаЕфективна лимонна дієта
  Серед позитивних властивостей цього цитруса: розщеплення жиру; прискорення обміну речовин; стимулювання діяльності імунної системи; поліпшення травлення; зменшення почуття голоду; нормалізація рівня цукру в крові; підвищення ...
 • «Техніка безпеки» у заняттях спортом«Техніка безпеки» у заняттях спортом
  Спорт корисний, однак при порушенні елементарних правил можна нанести організму великий збиток. Як же одержувати від спорту тільки плюси? 1. Не затримуйте подих під час силових вправ. Це може вплинути на кров'яний тиск. 2. При піднятті ваг ...

Комментарии запрещены.