Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Чоловіки VIP
 • Смутний веселун — Эдриан Броуди

  Эдриан Броуди народився 14 квітня 1973 року в Нью-Йорк Сіті, у родині шкільного вчителя й модної угорської фотожурналістки Сильвии Плачі, а своє дитинство провів у Квинсе....
  Подробнее

 • Красень Бен Аффлек

   Бенджамин Гиза Аффлек (або Эффлек) народився 15 серпня 1972 року в г. Беркли, Каліфорнія, США. Його батько — Тім Аффлек, у молодості, що також намагався стати актором,...
  Подробнее

Модні тенденції
Дієти
Огляд жіночих журналів

Фрекен Бік або Мэри Поппинс? Нянька — усе за й проти

Фрекен Бік або Мэри Поппинс? Нянька - усе за й проти Багато молодих мамів її бояться, як казкового персонажа баби Яги. Багато бачать у ній рятівницю. Деякі ставляться до неї рівно й спокійно. Хто ж ця містична особа? Це нянька для вашого маляти.

Насправді, це не просто людей, створений для допомоги вам і маляті. Як і будь-яка вазочка, куплена вами, для прикраси інтер’єру, нянька також змінить якоюсь мірою ваше життя. От отут я й пропоную нам розібратися, як зробити так, щоб ваш союз був успішним
Усе залежить лише від вас самих. Якщо ви уважно придивилися до няньки із самого початку, і продовжуєте придивлятися й далі, те проблем не виникне. А якщо ви найняли няньку, і забули про її існування, отут можливі труднощі. Це звичайно не обов’язково, але є жінки, які, бачачи, що їхня господарка ( на їхню думку) погано опікується про свою родину, починають робити те, що їх не просять. Приміром, розповідати маляті, що мама дуже даремно залишила його й пішла працювати. Або починають гладити сорочки вашому чоловікові, коли ви її про це не просили. У правилах, які ви встановлюєте споконвічно, усі повинне бути прописане до дріб’язків. Що нянька робити буде, а чого не повинна. Бували такі випадки, що під час відсутності мами, нянька включала дитятку мультики, а сама займалася своїми справами: бовтала по телефону, робила манікюр, читала і т.д.

Є також варіант, стежити за нянькою за допомогою відеокамери. Ви будете точно знати, що робить ваше маля будинку. Але в цьому випадку, няньку потрібно попередити про те, що в будинку ведеться відеоспостереження. Це запропоноване в законі. Отже, перейдемо кдеталям.

Як няньку вибирати?

Відповідь, яка звивається в багатьох з нас, це: дуже ретельно. Усі вірно. Якщо нянька, людина чужа, прислана агентством, або ви знайшли її по оголошенню, і її як людини не знаєте, то запитати потрібно про все. Побрати характеристики з попередніх робіт, якщо є можливість, телефони попередніх роботодавців і зв’язатися з ними, розпитати, як нянька працювала, чому себе зарекомендувала. Чому звільнилася? І так далі. З нею потрібно провести кілька бесід. Спочатку коли ви з нею знайомитеся, потім перед роботою, і кілька раз під час.

- Перша бесіда, безумовно, ознайомлювальна. Ви розпитали її про все, що вас цікавить, про її релігії, про той з ким і де вона живе, що любить читати, яку слухає музику й таке інше.

- Перед початком роботи, важливо обговорити, що і як ви прагнете, щоб було. Що маля повинен гуляти 2-3 години на день, їсти те й те, читати це, дивитися мультики от стільке-то.

- Важливо поцікавитися станом її здоров’я й попросити надати санітарну книжку або довідку з медучреждения про те, що на теперішній момент вона не є переносником яких- або інфекційних захворювань.

- Під час роботи ви запитуєте, як їй працюється. Які складності виникають у неї з малям, обговорюєте виниклі питання

Як підготувати дитину до времяпровождению з нянькою?

Маляті, у будь-якому віці, потрібно розповідати, що в нього буде нянька, він буде з нею гуляти, що мама або тато будуть відлучатися. Але також, коли маля вже вміє говорити, ви повинні його розпитувати ( без пристрасті), як вони провели день, що робили, що їли, куди ходили і т.д. Перші кілька днів, бажане щоб дитина звикла до няньки. Нехай вона заходить до вас, але ви нікуди не відлучаєтеся, а будете всі разом. За цей час ви зумієте її навчити всього, що потрібно вам, а кроха звикне до новій людині й буде більше їй довіряти.

Чого, стосовно няньки, робити не потрібно

Те, що ви роботодавець, не дає вам права дивитися свысока на найнятого людину. Якщо вам не подобається, як вона працює, заміните її на іншого працівника, але грубо розмовляти з нею не потрібно. По-перше, це може позначитися на її відношенні до дитини, по-друге, напружена атмосфера няньки й мами (тата), завжди веде до розладів у роботі. Та й потім, завжди слід пам’ятати, що це теж людей. Чому я окремо відвела для цього графові? Тому що знаю випадки, коли господарки просто експлуатували своїх найнятих няньок, користуючись тим, що їй нікуди подіятися. І в результаті, самі страждали. Няньки починали зривати зло на дітях.

Рекомендація ненькам

Будьте пильні, стосовно вашого чоловіка. Будь-який чоловік уважає свій будинок і всі що в ньому — це його. Згодом це може поширитися й на няньку. Зведіть кількість їх зустрічей до мінімуму або підберіть відповідну няньку.

Чого, стосовно вас, не повинна робити нянька

Вона не повинна розповідати маляті, що мама пішла
На запитання крохи, де мама, рекомендується відповісти: Мама скоро повернеться. Це важлива гра слів. Тому що деякі діти, можуть розв’язати, що мама їх кинула. Навпаки, кожна нянька, повинна говорити дитині, що його мама найкраща, його дуже любить, і намагається зробити все для нього

Няньці не можна бити дитину
Навіть, якщо ви собі дозволяєте цей доісторичний спосіб виховання, няньці це заборонене. Інакше, ризикуєте виростити людину, яка буде дозволяти робити зі своїм тілом усі що завгодно, кому завгодно.

Я думаю, усе читали про няньку Пушкіна. А хто знає його маму? Щоб не допустити такого з вашою дитиною, вам важливо розуміти, що вашу роль ніхто не повинен зайняти. Нянька нехай відіграє й гуляє з малям, а ви завжди говорите йому, що дуже любите його, що він найкращий, запитуйте, що було гарного в нього сьогодні, що б йому хотілося зробити або придбати. Учите його життю, але не нотаціями, а на своєму особистому прикладі. Якщо він позитивний, ваша крихітка буде любити вас, і виросте навіть краще, чим ви цього прагнете.

Найкраще наймати няньку, яку ви знаєте. Якщо такий немає, пошукайте рекомендацій серед своїх знайомих. Нехай хоч яка-небудь подруга подруги вам порадить людину, чому ви будете шукати його серед зовсім чужих людей.

А чи потрібна вам нянька взагалі?

Я дуже довго до цього йшла. Перед тем, як найняти няньку ми перепробували безліч варіантів. Пробували ходити в садок, але виявилося що дітям, найкраще в саду не раніше чотирьох років, тоді вони простіше адаптуються й можуть розповісти, що вони робили за весь день.

Також, ми пробували запрошувати бабусю. Це виявилося теж досить складно, але вже для мене, оскільки господарка повинна бути одна.

Після, ми пробували відвідувати пізнавальні кружки. Це дуже корисно, але не дає мамі можливості зайнятися своїми справами.

И от залишився останній варіант — нянька. Відразу поділюся з вами неньки, своїм важливим правилом. Це давно не секрет, кожна мама потребує відпочинку від свого будинку, своєї родини й своїх обов’язків, щодня по три години. Тоді мама любить дітей, чоловіка й домашню роботу. Якщо мама не відпочиває, вона утомлюється, ця утома накопичується, і вона починає зриватися на тих же дітях і чоловіку. Страждає будинок. Наша нянька, приходить до нас саме на три години. За цей час, діти встигають пізнати спілкування з іншою людиною, вони не сидять очі в очі із мною, увесь день. Вони ходять на дитячий майданчик, по магазинах, до сусідських дітей. Я за цей час устигаю відпочити морально, зробити деяку роботу, і приділити увагу домашнім справам.

Правда, перед тем як підібрати няньку, вам доведеться гарненько постаратися, і якщо ви прикладете максимум зусиль, ви будете почувати себе відмінно й вільно. Адже як це добре, відчувати себе у своїй родині улюбленою й потрібною людиною, а не в’язнем у кам’яному замку.

Это тоже интересно!

 • РАННІ СТАРТИ: маленькому чемпіонові нічого не заважає!РАННІ СТАРТИ: маленькому чемпіонові нічого не заважає!
  Кожна мама любить своєї дитину й тому бажає для нього найкращого. Кожна мама знає, що її маля найкраще. Правда, далеко не кожна мама знає, як зробити чемпіоном маленька нетямуща й зовсім беззахисна істота, яка їй кладе на руки акушерка в пологово...
 • Дитячий літній відпочинокДитячий літній відпочинок
  От вони, довгоочікувані канікули! А, виходить, настав час подумати, де відпочити й оздоровитися вашій дитині, щоб позитивних вражень у нього було на весь рік. Літні дитячі табори відпочинку - це найкраще, що може бути! Це феєрверк подій і вражень д...
 • Ефективне лікування ДЦП в УкраїніЕфективне лікування ДЦП в Україні
  Донедавна вважалося, що дитячий церебральний параліч невиліковний. Звичайно, повністю відновити здоров'я дитини неможливо, але своєчасна корекція може значно поліпшити його стан і підготувати до життя всоциуме. Вибір клінік, які займаються ...
 • Лелека, прилітай!Лелека, прилітай!
  Ви готові присвятити йому щосекунди свого життя й подарувати увесь світ. Ви так чекаєте, коли ваше маля з'явиться на світло, коли почуєте його перший лемент і вперше пригорнете до себе ця маленька тепла грудочка. Але лелека чомусь не поспішає... ...

Оставить комментарий