Рейтинг@Mail.ru

вологість:

тиск:

вітер:

Господині на замітку

Декретні канікули або як усе встигнути за 24 години

Декретні канікули або як усе встигнути за 24 години От, нарешті ви стали мамою. Животрепетний момент народження крохи за, а ви перебуваєте в стані очікування чогось чарівного. Чекаєте з нетерпінням його першої посмішки, перших шажочков, перших слів. Усе це неодмінно буде, але ви можете зіштовхнутися із проблемою, чому себе зайняти. Справ багато, але всі якось хаотично. День, начебто б, довгий, але ви зовсім нічого не встигаєте. І якщо у вас немає допомоги поруч, те ситуація складна ще й тим, що догляд за крохой забирає всі сили й час.

Усім знаком термін «післяпологова депресія» . Але не все знають, як вона проявляється. Тому що ці переживання дуже індивідуальні. У журналах для молодих мамів і розумних медичних енциклопедіях, багато написане на цю тему. Описані види прояву депресії й способи її лікування. Але молода мама може навіть і не зрозуміти що в неї, у цей момент, цей діагноз. Усі начебто б добре, але щось не те. І деякі жінки, списують це на те, що вони не зовсім звикли до своєї нової ролі. Ролі мами. Поки ваше тіло й увесь організм відновляться після пологів, може пройти багато часу, до півтора років. Але жити потрібно якось зараз. Якось зараз потрібно доглядати за малям і приділяти досить часу чоловікові. Та й про себе не забувати.

От це відчуття порожнечі й змішаності в один момент, може бути викликане саме депресією. Хоча зовсім не факт. Але все-таки. У боротьбі за краще й світле життя, потрібно вживати всі методи. Приминати таблетки не треба. Депресія, навіть післяпологова так не лікується.
Перше що вам потрібно зрозуміти, то, що ви стали мамою, зовсім не означає, що потрібно забути про свої
потребах. Звичайно, маля буде тягти з вас увесь час і сили. Пришедший з роботи чоловік також потребує любові й турботі. Але ви має право зажадати від нього допомоги або хоча б моральної підтримки. Розмовляйте по душах. Ділитеся своїми побоюваннями й страхами. Він повинен розуміти, що діється у вас усередині. Чоловіка, на жаль, від природи, даром розуміння не наділені. Їхньому цьому потрібно вчити. Увесь спільний час намагайтеся проводити разом, бажане в бесідах, у догляді за малям. Телевізор і газети не повинні обкрасти вас.

Що ви особисто можете зробити, у допомогу собі самої?

1. Заведіть щоденник. У ньому випишіть усі дела, які плануєте зробити за тиждень. Усі, без винятку;

2. Після, із цього списку на тиждень, розбийте всі дела на щодня. Ви повинні написати все, що зробити збираєтеся:
- Приготувати рагу;
- Випрати білизна;
- Зробити маску для особи.
Загалом, усе-все^-всі-усе-всі-все.

3. Щовечора, ви повинні викреслювати все зроблене за сьогодні, і писати новий список на завтра, керуючись усім списком на тиждень.

4. Ви обов’язково повинні кілька годин у день гуляти з малям на вулиці. І чому тепліше й сонячніше погода, тем довше ви повинні бути на свіжому повітрі. Навіть якщо ви відкриєте всі вікна й дверей у будинку, щоб провітрити приміщення, це ніколи не замінить вам повноцінної прогулянки. Сонячне світло й збагачений киснем повітря необхідне як маляті, так і вам. Це поліпшить ваш стан, допоможе незміцнілому організму швидше відновлюватися, поліпшить настрій. Поки дитина ще маленька й лежить у колясці, ви можете займатися своїм списком, або читати книгу. Коли він підросте, вам також корисно буде побігати з ним по майданчикові й поковыряться впесочнице.

5. Якщо протипоказань ні, ви повинні робити ранкову зарядку. Це не повинен бути пятикилометровый крос. Існує маса розроблених спортивних методик для молодих мамів. Вони спрямовані не тільки на поліпшення фігури, але й на відновлення тіла, у загальному. І таким чином, ви будете привчати своєї дитину до фізичних навантажень. Спочатку він буде просто дивитися на вас, а коли підросте, робити вправи разом з вами. Що, погодитеся, теж принесе лише позитивний результат.

6. Після зарядки, як правило, завжди йде легкий душ. Це також обов’язкове правило, оскільки піт, виділюваний під час сну й фізичних вправ, виводить із організму токсини. Якщо його не змити, вони усмоктуються назад у шкіру. Наслідки різні, але ніяких гарних. Маляти також потрібно ранком умивати, а ввечері купати. Усі ці процедури ви можете робити разом.

7. Як би дивно й дико це комусь не здалося, але й мамі й маляті, потрібно іноді друг від друга відпочивати. Спочатку, це відбувається тоді, коли маля спить. Тому що його сон, займає більшу частину доби. Але в міру дорослішання, сну стає менше. По можливості відпускайте його погуляти з татом або бабусею, раз у день на годинку іншої. Або раз у тиждень, але вже на більш тривалий час, чотири- п’ята година. Це необхідно, тому що мати й дитина можуть утомитися від постійної присутності один одного. А такий не великий відпочинок допоможе зберегти гарні відносини, або поліпшити, що зіпсувалися.

8. Обов’язково ухвалюйте вітаміни. Яка б не була пора року, у період після пологів і годівлі грудьми вам необхідний додатковий запас вітамінів. І, якщо ви мама, що годує, ви ще постачаєте й кроху вітамінами через молоко. Тому обов’язково подбайте про вітамінний набір. Порадьтеся зі своїм лікарем, або продовжуйте ухвалювати ті вітаміни, які ухвалювали під час вагітності, якщо вони для цього передбачені.

Мами, які сполучають роботу й виховання маляти, зустрічаються із труднощами, коли зв’язок між нею й дитиною стає дуже тонкою. Дитина зі свого народження буквально прив’язаний до мами й прагне перебувати так усе життя. І якби він міг, він із задоволенням забрався назад до мами в животик, і жив би там. Жінка, яка відразу виходить на роботу, такий зв’язок може втратити. На її плечах лежить інша турбота. Щоб цього не відбулося, ви повинні щодня, приділяти своєму маляті якийсь час. Щоб не діялося у вас на роботі, не можна повністю залишити його на няньку або бабусю, і з головою піти в справи. Дитина може почувати себе кинутим. Намагайтеся знаходити для цього час, щоб з вами й крихіткою такого не трапилося.

Чоловік у своїй новій ролі, теж може почувати себе небагато конфузно. Найчастіше чоловік лише після народження дитини, відчуває на собі відповідальність. Він може активно зайнятися роботою, щоб повністю забезпечити свою родину. І це відбувається в той момент, коли жінці він потрібний «завжди й поруч». На цьому ґрунті можуть виникнути конфлікти. Рекомендацій отут може бути багато, але всі вони приведуть до одному: чоловікам потрібно частіше говорити один з одним. Обговорюючи догляд за дитиною, його майбутнє виховання, свої побоювання й переживання, ви будете розуміти мир свого партнера. Це допоможе уникнути нерозумінь, у такий важливий, для всіх вас, період.

Добре коли поруч є бабуся або дідусь, які допомагають. Якщо ж вам так не повезло, не соромтеся скористатися послугами няньки. Це не дешеве задоволення, але ви можете запросити її на парі годин у день. За цей час ви й відпочинете, і фінансово не дуже напружитеся

Бажаємо вам успіхів у вихованні й підростанні!

Это тоже интересно!

  • Мама, я тебе чую або Життя до народженняМама, я тебе чую або Життя до народження Якось я перегортала різні журнали для майбутніх мамів, і абсолютно ніде не знайшла інформації про те, як виховувати дитину, що перебуває ще в животику своєї мами. Точніше, усе скрізь пишуть і говорять, що маляті потрібно співати й розмовляти з ни...
  • Основні принципи дитячого харчуванняОсновні принципи дитячого харчування  Стан організму багато в чому залежить від того, що людей їсть. І дітей із самого початку потрібно годувати правильно - що варто було б знати всім.  З появою дитини в родині батьки повинні подивитися на проблему харчування новими очима й і...
  • Дитячий літній відпочинокДитячий літній відпочинок От вони, довгоочікувані канікули! А, виходить, настав час подумати, де відпочити й оздоровитися вашій дитині, щоб позитивних вражень у нього було на весь рік. Літні дитячі табори відпочинку - це найкраще, що може бути! Це феєрверк подій і вражен...
  • Резюме професійної мамиРезюме професійної мами Недавно в рамках соціального проекту «Спасибі, мама» компанія P&G, виробник таких відомих брендів як Ariel, Pantene, Olay, Pampers, Gillette і багатьох інших, випустила відео «Краща робота». Цей зворушливий ролик присвячений усім жінкам миру,...

Комментарии запрещены.